İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Banlarının Artma Sebebi

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsense banlarının kalkmasının sebebi ; firefox reklamı diye düşünüyorum çünkü bu firefox reklamları sayesinde 1 seferde 1.00 $kazanılıyor ve bu durumda adamlar daha titiz davranıyor ve en ufak aldatmacayı bile banlıyor...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
google adsense banlarının kalkmasının sebebi ; firefox reklamı diye düşünüyorum çünkü bu firefox reklamları sayesinde 1 seferde 1.00 $kazanılıyor ve bu durumda adamlar daha titiz davranıyor ve en ufak aldatmacayı bile banlıyor...

Sanırım banlarının kalkmasının sebebi ifadenizi başlığa göre düzelterek okuduğumda banların artmasının sebebi şeklinde olacaktı.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet. Yanlış kullandım , acele ile yazmıştım hemen çıkmam gerekiyordu yazıpta çıkayım dedim..

A

aborjin

Misafir
Demişsinki;

:rolleyes:
SaintOne' Alıntı:

Yok 1 dolara kadar veriyor. 1 dolar kesin değil. Daha öncede dedik bunu. 10 cent veriyor turk indirmelerine. Ben Australiadan cekiyorum 50 cent veriyor. Yani adamlar bize ülke bazında kalite ambargosu yapıştırmış. :) Hindistan bile daha cok kazanıyordur belki :) Müttefiğimiz ya... God Bless America ::p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 tıklama zaten 1$a yakın getirebiliyor googleda. hem tıklanıp hem kurulmasına 1$ vermiş çok mu

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banların artmasının sebebi tr hitini ingilizce sponsorlara ki özellikle forex , loan tarzı click ücreti yüksek sponsorlara yollanmasıdır forex için adwors veren adam keriz değil bu tr hitide ne diye google a şikayet ediyor ve google gerekeni yapıor . yabancı piyasada eng. hit (%30-40 usa) vs.. hit ile google dan atılma olayı pek olmuyor ki yabancılar da pop açan var .

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dediğin de yanlış. reklamveren türk istemiyorsa google a şikayet etmemeli adwords panelinden sadece amerikalılara gösterilsin diye ayar yapmalı ona göre para ödemeli yoksa reklamları türke de çıkar çinliye de, google da kimseyi bu yüzden banlayamaz.

A

aborjin

Misafir
Evet google da senin bu yazdıklarını okuyup, hemen uygulamaya alacaktır emin ol.:D Yahu destan yazdık banlandığımız dönem umurundamı adamların! :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5