İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense basvuru sorunu

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşlar adsenseye 1-2 kez basvurdum ama kabul etmedi en son bir ay once cevap gelmişti kabul edılmedi diye ama sımdı tekrar basvurmak için gmail hesabımla adsenseye giriş yaptım:
Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.
yazıyor bu nedemek ben basvuru yapmadım diye hatırlıyorum bu yazı galiba basvurunuz beklemede diyor???
ayrıca basvururken baska bir mail adresimi kullanmalıyım yoksa aynı gmail hesabımla basvuru yapabilirmiyim???

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yani bu adreste grince cıkan yazı ne anlama geliyor?bekleyen bir basvum oldugunumu soyluyor?

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı mail adresi dene
ev adresinide farklı ver kapı no sunu farklı yaz yeter
sonra arka arkaya hepsi onaylanır.
bi tanesini kullan işte:D

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
evet bende onu soracaktım adresi farklı verirsem pin nasıl olcak?hem aynı site için basvuru yapacagım şimdi kesin bir sey soyleyin adsense hesabıma girince cıkan yazı bu:
Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.
bu bekleyen basvuru var anlamınamı geliyor yoksa ben yeni bir basvurumu yapayım????

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
evet bende onu soracaktım adresi farklı verirsem pin nasıl olcak?hem aynı site için basvuru yapacagım şimdi kesin bir sey soyleyin adsense hesabıma girince cıkan yazı bu:
Hesap Etkin Değil
bu bekleyen basvuru var anlamınamı geliyor yoksa ben yeni bir basvurumu yapayım????
evet arkadaşlar ne öneriyorunuz?

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendi yaptığım işlemi söyliyım farklı mail, farklı adres, farklı site, aynı isimle birden fazla başvuru yaptım hepsi arka arkaya onaylandı bi tanesine pin istedim geldi diğerlerini kullanmıyorum hiç bir sorunlada karşılaşmadım sadece zaman gerekiyor işte o kadar.
pin tabiki kalkmadı hangi hesabınız onaylanırsa ona pin isteyin er geç gelecek

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
benım onaylı bir adsense hesabım yok basvuru yapmıstım kabul etmedi bir ya once simdi tekrar basvuru yapmak için adsenseye giriş yapınca cıkan yazı su:

bu nedemek oluyor?ben adsenseye tekrar basvuru yapmadım diye hatırlıyorum ama bu yazı ne anlama geliyor baska adrestenmı basvuru yapmalıyım??

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herşey açık yazıyor,Türkçe biliyorsun ve ordada Türkçe yazıyor.

O mail adersiyle bi başvuru yapmışsın ya reddedilmiş yada daha oynaylanmamış.Sana yolladığımız mail'i oku orda şartları veya onaylanma süreci vs. yazıyordur diyo.

Anlaşılmıcak ne var ?

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben tekrar basvurmadım diye hatırlıyorum ama oyle yazıyor.arkadaslar aranızda adsense hesabı beklemede olan biri varsa hesabı acınca ekrana gelen yazıyı buraya yazabilirmi?

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hafta oldu başvurudan bir sonuç yok..

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseden giriş yapınca ekrana gelen yazıyı buraya yazarmısın?

2 kez yolladım ama henüz hiç bir mail alamadım, o yüzden herhangi bir yazıda yok. 2-3 demişler size ulaşacagız falan ama 2 hafta oldu ulan!: ) $imdi 1 kez daha başvuru yolluyacagım.

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense'e hoşgeldiniz!

AdSense'e olan sürekli ilginiz için teşekkürler.

Lütfen hesap bilgilerinizi aşağıda güncelleyin ve devam etmek için 'Tekrar gönder'i tıklayın. Eğer başvurunuz web sitenizle ilgili sebeplerden dolayı kabul edilmediyse, yeniden göndermeden önce bu sorunları çözdüğünüzden emin olun.

UYARI Şu anda, ödeme adları ve adreslerinde yalnızca ISO-Latin-1 karakter desteği sunmaktayız. Yardım Merkezi'mizde tüm ISO-Latin-1 karakterlerinin listesi bulunabilir.

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap Etkin Değil

Artık böyle bir msj cıkıyor.. Mail falanda yollamadılar ne alaka ya?

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hesap Etkin Değil

Artık böyle bir msj cıkıyor.. Mail falanda yollamadılar ne alaka ya?
tekrar basvuru yapıncamı bu cıktı yoksa tekrar basvurmadığın haldemi böyle yazdı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5