İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Başvurum Kabul Edilmedi.

RapDinley.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar http://rapdinley.in site mi 5 gün önce açtım. Sitenin genel olayı Amatör Rap Sanatçılarının şarkılarını yayınlayıp onlara katkıda bulunmaktır. 5 Adet Şarkıcıyla anlaşıp yayın haklarını aldığıma dair mail aldım. 140 küsür şarkı ekledik . FaceBook Adresi falan filan derken günlük 20 - 50 arası tekil hit kazandık. Dün gece adsense e başvurdum. Fakat Sitemde hiç reklam yoktu . Aslında Adrun reklamları vardı ama onları adsense kabul etmez diye kaldırdım tam 4 yerde reklam vardı. Kaldırıp adsense e başvuru yaptım . Bugun Aldığım Cevap Şu Oldu.

Kod:
Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu
inceledik, ancak maalesef şu an için Google AdSense başvurunuzu kabul
edemiyoruz.

Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:

- Yapım aşamasında

---------------------

Daha fazla detay:

Yapım aşamasında: Sitenizdeki sayfaların eksik veya yapım aşamasında
olduğunu öğrendik. AdSense açısından değerlendirilmeden önce web
sitelerinin başlatılmış ve içinde gezinilebilir durumda olması koşulunu
öne süreriz. Ayrıca siteniz, uzmanlarımızın incelemesi ve alakalı
reklamların görüntülenmesi için yeterli içerik barındırmalıdır.
Sitenizin büyük bölümü tamamlandığında ve siteniz çalışır duruma
geldiğinde, başvurunuzu memnuniyetle yeniden değerlendiririz.

Sorum şu . Adrundan aldığım reklamları kaldırınca Sadece 1 Adet reklam alanım varmıs gıbı gozukuyor oda indexteki diğer yerlere reklam koyamam gibi gözüküyor . Acaba google reklam yerleşimim az olduğundan mı beni kabul etmedi yani adrundan reklamları tekrar alıp reklam yerleşimimin 4 olduğunu gösterip sonra tekrar başvuru yapsam kabul edilirmi ?

İlgilenenlere Teşekkürler ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5