İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense başvurum red edildi. sebebi çok tuhaf

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar adsense başvurum red edildi. sebep olarak daha önce bu hesapla başvuru yapılmış diyor ama yapılmadı. neden böyle diyor google. red maillerini aynen kopyalıyorum aşşağıya

Merhaba xxxxxx, Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzuaşağıdaki sorunlardan dolayı onaylamadık: Sorunlar: - Birden fazla başvuru yapmış olmanız veya kayıtlarımızda daha öncedenyer alan bir başvurunuzun olması --------------------- Daha fazla detay: Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin kayıtlarımızda yer alanbir AdSense hesabı ile uyuştuğunu fark etmiş bulunmaktayız. Eğerdeğerlendirmemizin hatalı olduğuna inanıyor iseniz, ya da mevcuthesabınıza oturum açmada zorluk yaşıyorsanız, lü[email protected] adresine bir e-posta gönderin. --------------------- AdSense ölçütlerinin tam listesi için lütfen şu adresi ziyaret edin:https://www.google.com/adsense/poli....com/adsense/localized-terms?rc=TR&ce=1&hl=tr Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek içinhttps://www.google.com/adsense?hl=tr sayfasını ziyaret edin ve 'MevcutMüşteri Girişi' kutusundan, başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-postaadresini ve şifreyi kullanarak giriş yapın. Uzmanlarımız hesabınızı,program kurallarımıza uygun olup olmadığını saptamak üzereinceleyecektir. Bu yüzden lütfen başvurunuzu tekrar göndermeden önceyukarıda belirtilen tüm sorunları çözdüğünüzden emin olun. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen [email protected] adresindenbizimle irtibata girin. Saygılarımızla, Google AdSense Ekibi

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
önce bi yokla
https://www.google.com/adsense/?hl=tr şifremi unuttum de yönergeleri izle sonuç alamazsan o epostayı cevapla, benim hesabım yok varsada var olduğundan emin değilim de.Sizdeki bilgileri paylaşmanız mümkün mü de vs vs
bu mailin sana gelmesi muhtemelen o mail hesabına kayıtlı bir adsense var anlamında google boş konuşmaz

HaSTa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin haberin olmadan basvuru yaptiğin domain adi ile bir baskasi basvuru yapmis olabilir.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı domain adıyla başvuru kabul etmiyorlar uyarı veriyor zaten bu domain adıyla başvuru yapıldı diye

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotmail ile üyelik açmıştım. şimdi adsense den giriş yapabiliyorum ama üyeliğiniz onay almamıştır diyor. çok entresan arkadaşlar. kayıt olurken belirttiğim domain ise yeni bir domain daha adresi açalı 2 ay falan oldu. ve bu domian için ilk defa başvuruyorum. hiç bişi anlamadım desem yeridir valla

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hotmail ile üyelik açmıştım. şimdi adsense den giriş yapabiliyorum ama üyeliğiniz onay almamıştır diyor. çok entresan arkadaşlar. kayıt olurken belirttiğim domain ise yeni bir domain daha adresi açalı 2 ay falan oldu. ve bu domian için ilk defa başvuruyorum. hiç bişi anlamadım desem yeridir valla

iki kez ust uste başvurmuşsan aynı domainle biri onay bekleyordur biriside onay bekleyen yuzunden red edilmiştir boyle bir ihtimalde olabilir

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama hesabıma girdiğimde yazan şu ?

Hesap Etkin Değil
Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz ve size bir e-posta göndereceğiz. AdSense’e katılmaya hak kazandığınızda hesabınıza giriş yapabilecek ve programı kullanmaya başlayabileceksiniz.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yagma yok hangi uzantıyla başvurduğumu hatırlamıyorum.

iskenderun (hemşehrim :D) belkide kayıt olurken 2 kere filan üst üste tıkladıysan bağlantı sorunu olduysa o anda 2 kere başvurmuş gibi görünebilir. sen google mail at ben ilk defa başvuruyorum başka hesapla başvurmadım filan diye. diğer hesabımı doğrulamam için başvurduğum diğer hesap bilgilerinizi iletirseniz sevinirim filan de bakalım ne olacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi