İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Başvurusu

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aklıma takılan bişey var ben şimdi bir sitemle adsense e başvurmak istiyorum fakat.
Sitede benim diğer adsense kodlarım var.
Bu herhangi bir problem çıkartır mı?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx' Alıntı:
Arkadaşlar aklıma takılan bişey var ben şimdi bir sitemle adsense e başvurmak istiyorum fakat.

Adsense başvurusu yapacağın site Adsense için kayıtlı değilse olur ama yeni kodlarını bu sitede kullanman için diğerlerini kaldırman gerekecek sanırım.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sormak istediğim o sitede kodlar varken kabul ederler mi yoksa kodları kaldırıp mı başvurmam gerekli?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx' Alıntı:
Benim sormak istediğim o sitede kodlar varken kabul ederler mi yoksa kodları kaldırıp mı başvurmam gerekli?

Kodlar başkasının üzeryse siteyi kontrol ederler ve site ile ilgili Adsense kaydı yoksa kabul edilir.

Sonuçta bir sürü siteye bir başka kayıtlı sitenin kodunu yerleştirebiliyoruz yasal olarak diye düşünüyorum.

Tabii en doğru yolu Adsense mail ile sormak.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx' Alıntı:
Konu içi: Sana verecekleri net cevap şudur;
Diğer siteleriniz için yeni bir hesap açmanıza gerek yoktur. Kodlarınızı bütün sayfalarınıza yapıştırabilirsiniz.
Aynı durum başıma gelmişti.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emirx' Alıntı:

önceki reklam kendi adına deyilse yeni açacağın hesap kendı adına bile olsa bu google dayı anlıyor sanırım ip den.
bende tamamen faklı bir kişilikte farklı bir site ismine uyguladım bana da aynı cevabı verdiler önceden yapılmış bir anlaşmanız var :) valla bunlar tehlikeli adamlar kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5