İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense bildiri emaili ve karsiligi

H

hedehot

Misafir
bu benim mail ;

merhabalar.

[email protected] emailimdir ve adsense üyelik emailimdir. bir webmaster
arkadasım adsense'ye yeni kayıt oldugu icin adsense kodlarını sitesine
göre ayarlayamadıgı icin benden kendi hesabına girmemi ve sitesine
uygun olan adsense kodunu ayarlamamamı rica etti ve arkadası kirmadan
onun hesabına girerek adsense kodlarını olusturup kendisine verdim ve
hesabından cıkıs yaptım. aynı bilgisayar ve ayni ip adresim ile kendi
hesabımıda hemen hemen hergün kontrol ediyorum kazanç ve clickleri.

bir baska arkadasım ise bana ''ayni ip adresinden iki farklı adsense
hesabına girildigi tespit edilirse banlanma sebebidir.'' dedi. aklıma
gelen ilk şey banlanmaya maruz kalmak oldu ve size gerekli acıklamayı
yapmak zorunda oldugumu hissettim. arkadasımın olan hesap ile hicbir
alakam yoktur sadece adsense ürün paletlerini ve kodları almak icin
yardımcı oldum.

bunda bir sakınca varmıdır? detayli bir bilgi verirseniz sevinirim.

bu google nin maili ;

Merhaba Çağatay,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata geçemediğimiz için özür dileriz.

Bu konuyu dikkatimize sunduğunuz için teşekkür ederiz. Verdiğiniz bilgiyi kaydettiğimizi ve durumu izlemeyi sürdüreceğimizi belirtiriz.

Gelecekte, AdSense programının güvenilirliğini korumak ve reklamverenlere bu haksız kazançların geri ödenmesini sağlamak için, geçersiz tıklamaların oluştuğu günler için ödemelerinizde düzenleme yapabiliriz. Ancak teknolojimizin tescilli olmasından dolayı, bu tıklamalar hakkında size ayrıntılı açıklama yapamayız.

Bu konuda gösterdiğiniz anlayış için teşekkür eder, programımıza gösterdiğiniz katkının sürmesini dileriz. Sorularınız varsa, lütfen bu e-postaya yanıt vermekten çekinmeyin.

Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen önce AdSense Destek sayfasını ziyaret edin (https://www.google.com/support/adsense?hl=tr). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

bildirdigim iyi oldu sanirim banlanma tehlikesi kalmadı en azindan. aynı durumda olan arkadas olur ise aynı yolu denemesini tavsiye ederim.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiyen için teşekkürler,bu tür paylaşımları gördükçe mutlu oluyorum...

H

hedehot

Misafir
?????? ben bi paylaşım göremedim.

eğer google a bildirdiysen bir sorun olmaz yarın birgün 2 hesap var kapattık derse maili gösterirsin olur biter

bende kendimde oldugu icin baskalarıda aynı durumda oldugunuda aynı yola basvurabileceklerini göstermek istedim. sagol

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
?????? ben bi paylaşım göremedim.

eğer google a bildirdiysen bir sorun olmaz yarın birgün 2 hesap var kapattık derse maili gösterirsin olur biter

neden paylaşım olmadığını düşünüyorsun bu durumda olan insanlara yol gösterecek güzel bir paylaşım kendi adımıza konuşmayalım lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5