İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense bir kaç soru

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arkadaşlar şimdi sormak istediğim şudurki adsense reklamlarında toplam 3 reklam ekleme hakkımız var her sayfa için değilmi, peki örneğin bazı sitelerde görüyorum 1 sayfada 3 taneden daha fazla oluyor, peki bu söylemi oluyor Reklam birimi seçeneğinden 3 tane eklemek serbest, Bağlantı biriminden 3 tane eklemek serbest toplamda 6 tanemi ediyor?

birde ben başvuru yaptım ama hangi site için yaptığımı bilmiyorum kabul etmişler, bende bir siteme ekledim reklamı sadece şimdi hangi siteden kabul ettiklerini bilmediğim için panelden aldığım kodları bütün sitelerde kullanabilirmiyim? yoksa o başvuru yaptığım sitedemi kullanmam gerekli sadece(siteyide hatırlamıyorum gerçi) biraz karışık soru oldu ama umarım anlatabilmişimdir

Bidc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk sorunuza gelince, evet 3 reklam birimi & 3 de bağlantı birimi serbest.

ikinci sorunuza gelince, hangi siteden başvuru yaptığınız pek önemli değil hesabınız açıldığına göre adsense kuralları çerçevesinde istediğiniz sitenize reklamlarınızı koyup yayınlayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5