İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Boy VIP Üyelere Özel...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tüm viplere selam. Bende artık vipim. Baktımda bunu çözen adam zaten aşmıştır :D Video tutarialde hosta dosyaları atıp siteyi kurdu onun dışında hiçbirşey anlamadım. Sistemin işleyişi yok zaten videoda sadece kurulumu anlatmış.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydan beri kullanımdan kalkmış durumdaymış.
Birkaç günden beri araştırıyordum ama nihayete bugün ulaşabildim.
Umutlarınızı boşa çıkardım belki ama inanın kasıtlı değildi. Herkesten özür dilerim.
Ve eğer şâyet adminlerimiz izin verecek olurlarsa kendimi affettirmek adına Alexa Booster paylaşmayı düşünüyorum. (?)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydan beri kullanımdan kalkmış durumdaymış.
Birkaç günden beri araştırıyordum ama nihayete bugün ulaşabildim.
Umutlarınızı boşa çıkardım belki ama inanın kasıtlı değildi. Herkesten özür dilerim.
Ve eğer şâyet adminlerimiz izin verecek olurlarsa kendimi affettirmek adına Alexa Booster paylaşmayı düşünüyorum. (?)

Valla paylaşana kimse mani olmaz Anıl abi :)(sanırım)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
I ıh :rolleyes:
Mavi veya siyahlardan birisi olur demezse paylaşmam valla :p

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
First of all, please let me thank you for your interest in AdSense Money Maker - automated AdSense websites builder and AdSense income optimizer. If you visit this page, I guess you want to make big money from AdSense, learn about monetizing website, or increase current income at least. Unfortunately, it requires lots of time, perfect programming knowledge, and hard work.

Now try to imagine a different life: You own software which automatically builds professional and unique AdSense ready websites with high quality content, updates all pages automatically every day, and even promotes sites by sending links exchange requests or submitting links to popular directories. And it happens even when your lay in the beach, when your computer is turned off and disconnected from network. And all you need to - collect checks with your name on them. And you know what? You came to the right place!

Herşeyden önce Ansense Money Maker ( Otomatik adsense sitesi kuruyor ve maximum kazanç için yöntemler uyguluyor. ) ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Bu siteyi ziyaret ettiğine göre tahminim adsense'den büyük paralar kazanmak istiyorsun. Adsense Money Maker ile websitesinden nasıl bara basılır öğrenebilirsin yada en azından bugünkü gelirini çoğaltmış olursun. Malesef bunun için program bilgisine sahip olman ve çok zamanda çok iş yapman gerekiyor.

Şimdi başka bir yöntem düşün : Sahip olduğun script profesyonel bir şekilde özgün bir adsense sitesi kuruyor ve hergün otomatik olarak sitene katili içerik ekliyor,
hatta seninle aynı içeriğe sahip olan sitelerle link değişim talebi gönderiyor yada popüler dizin sitelerine link başvurusu yapıyor. Ve bütün bunlar sen sahilde güneşlenirken,
bilgisayarın kapalıyken oluyor. Tüm ihtiyacın olan Adsense Money Maker'la beraber bir adsense hesabı. Ve biliyormusun? Sen doğru yerdesin!

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Sanırım bu program adsense money maker değil.
Bloglara otomatik yorum atarak backlink sağlayan trackback submitter.
Kullanması biraz zor. Blog sahiplerinin kabul edebileceği ingilizce akıllıca yorumlar yazmak gerekiyor.
Sitede iyi yorumlar yazmak içinde 30$ değerinde webmaster book kitabını okumamızı öneriyor.

Adsense Money Maker işe yarayacak bir yazılıma benziyor.
Acaba bu program gibi adsense money maker'ide bir kişi aldıktan sonra herkes kullanabilirmi?
Öyleyse 3, 5 gönderip bu yazılımı alıp denemekte yarar var.

Biraz inceledim tek lisans ile limitsiz websitesi kuruluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5