İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense çek Onay & Teslimat & Tahsilat

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adsense çeklerinin mutlaka aylık olmasımı gerekiyor, örneğin ben az kazanıyorum adsense den 500-600... vb usd biriktiğinde bir kerede çek talep etmem mümkün değilmi her ay her ay 20 usd masraf ödemektense 1 kere ödemek için mesela

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar, ben şuanda Azerbaycanda oturyorum. Burdakı bankalarda Adsense çeklerinin bozdurulması problem. Komisyon da oldukca yüksek.Bir çek için insanı 2 ay uğraştıryorlar... Neleri öneriyorsunuz?

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle k.gelsin. ben birşey danışmak istiyordum. sene 2005 yılına ait google'ın gonderdigi bir çek var elimde 205 $ lık bir çek ama ben bunu nakite çevirmedim ve halen elimde duruyor süre veya zaman aşımı varmıdır? yoksa bunu hangi yolu kullanarak bozdurabilirim. tşk ederim cevaplar için.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Adsense cekleri 6 ay ila 1 yil arasinda zaman asimina ugrar. Cekin uzerinde surenin ne oldugu yaziyor olabilir. Zaman asimina ugrayan cekin miktarinin tekrar hesaba donmesi gerekir. Bence hesaptan kontrol etmekye fayda var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5