İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de 2 Hesap

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense de (kendi adıma ve adres bilgileri de aynı olmak üzere) aynı bilgisayardan kullanmanın sakıncaları var mıdır?
Bu kurallara aykırı bişey mi yoksa herhangi bi sorun yaratmıyor mu?
tecrübeli arkadaşların deneyimlerini bekliyorum

E

echo

Misafir
sverdlow' Alıntı:
kendi adıma ve adres bilgileri de aynı olmak üzere)

sanırım ban yiyebilirsin bu yazıyı okuduktan sonra bidaha aynı hesaba, heleki bilgileri aynı olan hesaplara girme

bende bişey soracağım eğer isim ve adres farklı olursa ne olur?

E

echo

Misafir
sanırım farklı isim ve farklı adreslerle olabilir ama genede aynı pc den login olma

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ne alakası var biz 5 webmasteriz aynı cafeden giriyoruz neden bugune kadar ban yemedik?
biraz mantıklı düşünün...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
ya ne alakası var biz 5 webmasteriz aynı cafeden giriyoruz neden bugune kadar ban yemedik?
biraz mantıklı düşünün...

o 5 webmasterdan 1 inin hesabı banlanırsa diğer 4 üde banlarır. (yaşanmış bir olay)

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu cafeden giriş yapıp banlanan webmasterda var ve bu konu ile ilgili bi konuya aynı cvplar yazılmıştı.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
bu cafeden giriş yapıp banlanan webmasterda var ve bu konu ile ilgili bi konuya aynı cvplar yazılmıştı.

şansa kalmış o zaman, google ın ne yapıcağı belli olmaz ama en iyisi tek bir bilgisayardan hesaba girmek.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunuda belirtmek isterim;
bi hesabı atılıp hileyle dier baska hesap acıp yine hesap işleten cok kisi var ve bundan para kazananda var,
o yuzden bu tür şeyleri kafanıza takmayın derim bence.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kuralların net olarak yazıldığı bir yer yok mu? Google'ın kendi sitesin de bile çok ayrıntılı bir açıklama yok. Demek oluyor ki Google işine geldiği gibi hareket edecek.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır herşey sabit eski konuları araştırdımda bazıları yazmış yok eternet kartı fln değişmesi gerekir atılmak istemiorsanız vs.. :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrintili yazildigi yer google nin kendi sitesinde var ve ayni kisinin ayni isim ve adreste iki hesap almasi yasak ...

Mantikli dusunurseniz "Neden KANAL denilen bir sistem koymuslar ?"

Saygilar ...

B

bazobehram

Misafir
Arkadaşlar Ben Bundan önce Kendi Pc Den Hesap Açtm Ve Banlandim , Ondan Sonra Başka Arkadaşimin Bilgisayarindan Hesap Açtim Başka Isim Ve Adresle Ama Gene Kendi Pc Den Login Oluyorum Hatta Kendi Pc Den Başka Bir Domain Adina Hesap Açtim Başka Isim Ve Adresle Benim Sizce Banlanma Ihtimalim Varmi ...yani Banlanirmiyim...cevabinizi Bekliyorum şimdiden Teşekürler...

B

bazobehram

Misafir
AÇtiĞim Adsense Hesabinda HİÇ Bİr Sahte Tikla V.b Şeyler Yapmadim..ama Bundan Önce Kİnde YapmiŞtim Ve BanlanmiŞtim...bu Hesabimda Banlanirmi ...cvp Beklİyorum İyİ GÜnler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5