İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de CTR sınırı var mı ?

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam herkese ,
adsensete CTR sınırı var mı ?Bunu neden soruyorum çünkü siteleri adsense ile doldurup ,içeriği az tutarsam ctr artar ama bunda sınır var mı ?Eski afilliate olaylarında vardı .Mesela ctr 10 oldu mu atılırdı millet .Hile var bu işte derdi sistem .Yani geçmemiz gereken bir sınır var mı ?

Bir de yasal olarak içeriğinin yayınlanmasına (kaynak belirme şartıyla izin veren yerler ) kopya içerik sayılır mı ?

Saygılar

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla bazı sitelerimin ctr si çok yüksek, örneğin günlük ziyaretçisi 15, tıklama 10 ve bu bir senedir böyle çünkü hile yok. sayfa da bilgi var sadece ana sayfa dışında başka bir yere link yok,bilgiler çok sade ve okunabilir nitelikte o yüzden reklamı yazının en altına koyuyorum ve yazıyı okuyanın tıklama ihtimali artıyor. şimidye kadar da prb olmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5