İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense de en cok kazandiran turkce siteler?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu konuyu gercektende merak ediyorum en cok kazandiran kelimelere nedir turkce sitelerden ?bilgisi olan varsa paylaşssin lutfen

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim tek bildigim kendi sitem, sozluk sitesi aylik gelir 1000 sayisinin 3'te 1'i civari.

Not: Bilgi tahminidir, egitim amacli verilmistir.

M

malatyasporlu

Misafir
şimdi bişey söyleyecem arkadaşlarım kızacak :) ama yinede söyleyecem :)

- Hiçbiri !

:)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
75 tıka 3 dolar ödeyen google az kazandırıyor demektir... Tartışmaya gerek yok...

M

malatyasporlu

Misafir
vay be ii kazanmışsın bende 75 tıka o kadar bile vermiyor sen yat kalk dua et :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25bin sayfa gösteriminde varmı peki? Yani tık oranı hala çok az...

M

malatyasporlu

Misafir
yok ben sifresiz.com a koymadım (şu an itibariyle tekil 1000) eğer ona koysaydım heralde ele avuca sığan bişeyler alabilirdim... www.malatyaspor.net.ms anasayfasına koydum sadece

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler ne diyorsunuz siz ben en az clik aldigim 0.03 centti oda ingilizce idi sizin bu kadar düşükse eger kaldirin atin siz boyle diyorsunuz peki bu millet turkce siteleri ile nasil yuzler ikiyüzler yaptım diyor anlamadim

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
beyler ne diyorsunuz siz ben en az clik aldigim 0.03 centti oda ingilizce idi sizin bu kadar düşükse eger kaldirin atin siz boyle diyorsunuz peki bu millet turkce siteleri ile nasil yuzler ikiyüzler yaptım diyor anlamadim
bence sizin istatistiklerde bi hata var. ya da reklam kodlarında. o kadar az olamaz click başına.

M

malatyasporlu

Misafir
yemin ederim bugün klik başına 1.5 cent aldım 2 cent bile değil... vay anam vay bizde dedik google ne imiş ama zaten yerim boştu artık ne tıklarlarsa....

ingilizce reklamlar çıkaracam ileride....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5