İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense de Pin numarası?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu adsense de pin numarası yolladık demişler bu pin numarası ile ilgili herhangi bir bilgisi olan varsa yazabilirmi? adresemi postalıyorlar yoksa email adresinemi? adresinize pin kodunuz yollandı diyor ama... 1 haftayaı geçti hala bişey yok ortada...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ingilizce siteyle üye oldum. türk sitelerde yayınlıyorum.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bu tarz bişey yapan arkadaşlara geliyor bu pin kodu çünkü ben 3 aydır pin kodu diye bir şey görmedim.. Mailinize gelir büyük olasılıkla..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen adsense hesabımda yazılan aşağıdadır.
Sadece ingilizce siteyle başvuru yapanlarda olacağını sanmıyorum. belki yeni bir uygulama olabilir. yeni üye olan arkadaşlar hesabım 80 $ ı geçince bu ibare çıktı.

Adsense hesabıma girdiğime direk burası çıkıyor.

-----
AdSense yayıncılarının hesaplarını korumak amacıyla başvurunuz sırasında belirlemiş olduğunuz ödeme adresine bir PIN kodu göndermiş bulunuyoruz. Bu PIN size herhangi bir ödeme yapılmadan önce PIN Kodu Bilgi sayfasına girilmelidir.

Bu sırada, hesabınız etkin kalır, ve reklam göstermeye ve para kazanmaya devam edebilirsiniz. Eğer PIN'inizi 2 hafta içinde elinize geçmezse, yeniden gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak PIN'inizi girin veya yeni bir PIN isteyin:

????

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
posta kodunun önemi varmı adres doğru olduktan sonra?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yani simdi bana sorunsuz geliyor para filan, pin filana gerek varmi , ben oyle bir yazi goremedim bende de hicbir zaman

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can you send a PIN to my new address?
If there is an error in your address, or if you've moved to a new address, you'll need to update the payment address in your publisher account. To do so:

Log in to your AdSense account at www.google.com/adsense
Click the My Account tab
Click the Payee Information [edit] link
Edit the appropriate address fields. Please note that the Country and Payee Name fields cannot be edited.
Click Save Changes

Once your address has been updated, you can request a new PIN be sent to your updated address. To do so, click the PIN Information link from the My Account page.

1 yil icinde girilmez iptal oluyormus hesabiniz,
ben yukardaki adimlari yaptim ama pin istegi yapabilcegim alan cikmadi

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende pin girme alanı çıkıyorda pin numarası gelmedi. pini 3 kez yanlış girince hesabı kapatıyorlarmış. adrestemi yanlışlıklar var.
Eyalet, il veya bölge: istanbul

Bu ikisinede istanbul yazdım. acaba semt felanmı yazmamız gerekiyor 2. bölüme??

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bana pin min gelemdi hatta mlltein ceki geldi benim yok daha ne iş yaaaaaa

S

SILAM

Misafir
PIN kodu basvurdugunuz ev/is adresi ne posta araciligila geliyor..4-5 rakamli bir numara onu pin kodunu gir linkine tikliyorsun..PIN kodu girildikten sonra guvenligini sagliyorsun..15-20 gun icinde eline ulasacaktir..bir davetiyeye benzer zarf icinde..

C

constantine

Misafir
Benim çek dün geldi arkadaşlar ama pin daha gelmedi. Permission 20 sine kadar bekle gelmezse postahaneye müracaat et.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu pin türkçe siteler için basvuranlar icin,
bende kesinlikle pin min cikmiyor ve gelmedi de ve su ana kadar 3-4 cek aldim sorunsuz

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 2-3 senedır kullanıyorum yaklasık olarak.
bende de pın falan yok.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana 2 gün önce pin numarası geldi. girdim. işlemim tamamdır. demek 20 25 gün sürüyormuş gelmesi.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove mail ile mi geldi eve posta ile mi,
ve de kabul edildigin site türkçe miydi?

acikcasi Can in da dedigi gibi bana da gelecegini sanmiyorum PIN filan

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akreplist ben ingilizce sitem ile başvurdum ama yine de pin numarası geldi, bence ingilizce türkçe ayrımı yapmıyorlar da belli bir tarihten sonra kayıt olanlara gönderiyorlar. öncekileri kapsamıyor

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ev adresime postayla davetiye zarfında geldi. dedim heralde yollamayacaklar. 2 hafta sonra tekrar pin isteyebiliyorsun tekrar yolluyorlar. ama eski pin gelirse onuda girebiliyorsun. benim 2. pin isteğide yoldadır :) 20 gün sonra anca geldi ilk pin. yeni üye olanlarda oluyor bu olay 80 $ ı geçtiğinde pin yolluyolar ev adresine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5