İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Demoları

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=20957&ctx=sibling

Hesabınızı kurma ve mevcut özellileri uygulama işleminde size yardımcı olmak ve ödeme döngülerimizi açıklamak için aşağıdaki eğiticileri sunduk. AdSense Demoları, izlemesi kolay adım adım talimatları içeren bilgilerde size yol gösterecek olan video sunumlarıdır.

* Başlarken Demosu: giriş yapma, kodunuzu kopyalama ve yapıştırma, alternatif reklamlar oluşturma ve Rekabetçi Reklam Filtresini kullanma gibi konuları kapsar.
* Etkinleştirme Demosu: AdSense kodunu sitenize yapıştırma ve bunu web'de yayınlamanın çeşitli yöntemlerinde size yol gösterir.
* Reklam Kodu Demosu Yardımı: Kodunuzu uygularken karşılaşabileceğiniz temel sorunları nasıl gidereceğinizi öğrenin. Ayrıca, WYSIWYG yazılımının iki farklı türünü kullanarak kodunuzu nasıl uygulayacağınızı da kapsar.
* Ödemeler Demosuna Giriş: Reklamlarınıza bir tıklamadan bankanızdaki paraya kadar AdSense ödeme döngüsü hakkında bilgi edinin!
* Ödeme Planı: Ödemelerinizin ne zaman işleme alınacağını, gönderileceğini ve kapınıza ya da banka hesabınıza ulaşacağını öğrenin.
* Optimizasyon Demosu: AdSense gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için reklam boyutunu ve yerleşimini nasıl kullanacağınızı öğrenin. Ayrıca kanalları da ele alıyoruz, en başarılı üç AdSense yayıncısını ve kullandıkları yöntemleri inceliyoruz.

Bize geribildiriminizi gönderin: AdSense demolarımızdan herhangi birini izlediğinizde, düşüncelerinizi duymaktan memnun oluruz. Hesabınız konusunda size yardımcı oldu mu? Nasıl geliştirebileceğimiz konusunda herhangi bir öneriniz var mı? Lütfen 2 dakikalık Ödemelere Giriş, Ödeme Planı, Reklam Kodu Demosu Hakkında Yardım ya da Başlarken anketimize katılın.

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=20957&ctx=sibling

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
googlenin tavsiye yerleşimi
aaa.jpg

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Sürekli bu konu ile ilgili soru soruluyor. Eminim linkteki demoları izledikten sonra pek fazla soru soracak kişi olmayacaktır. Renk yerleşim kayıt banka hesabı ekleme vs. her şey var.
Dombalak ın eklediği resimdede koyudan açığa doğru yerleştirilmiş reklamların tıklama oranları var. Yani en koyu en çok tıklanan en açık en az tıklanan.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) O Tavsiyeyi adsense veriyor. Yani şuraya koyun daha çok tıklatın diyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5