İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Devir İşlemi

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba

Bır arkadasdan adsense hesabını almak ıstedım fakat ıcımde bırkac suphe oldu sıze danışmak ıstedım aldıgım zaman hesabı kendı banka hesap numaramı rahatlıkla gırebılırmıyım ve bana ne gıbı sorunlar acar veya acmaz?

Arkadaşlar lütfen ciddi bilgiler verınız ona gore alacagım hesabı

Teşekkür Ediyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsense hesap devri yasak.Banka hesabıyla hesap adı aynı olmak zorunda..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google sitesinde yazmış yasak diye :) ama yapıp yapmamak sana kalmış

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki arkadaslar benım basvuru yaptıgım bır adres vardı ve onaylanmış pini adresıme geldı
fakat ben hangı maıl adresı oldugunu bulamıyorum bır turlu onu bulma ıhtımalım varmı veya googleye ne şekıl ulasabılırım nası

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hesapları korumak için yayıncılar kendi hesaplarındaki alacaklı adlarını değiştiremez. Herhangi bir nedenden dolayı alacaklı adınızı değiştirmeniz gerekirse, lütfen aşağıdaki formu doldurun. Değişiklik yapılınca, size ayrı bir onay e-postası gönderilecektir.

Bu işleme devam etmeden önce şunları da dikkate almanız gerekir:

Program Politikamız uyarınca, AdSense hesapları devredilemez veya satılamaz. Durum böyleyse, alacaklı adınızı güncelleyemeyiz.
Zaten alacaklı adınızla oluşturulmuş bir başka AdSense hesabınız varsa, alacaklı adınızı değiştiremezsiniz.
Biz bilgilerinizi güncelledikten sonra, vergi bilgilerinizi ve ödeme biçiminizi yeniden girmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Eski alacaklı adına gönderilmiş yatıramayacağınız bir ödeme emri almışsanız, ödemenizi izleyen ayın 25'inden sonra burada çekin yeniden gönderilmesini istemeniz gerekecektir.
Ödemeleri her ayın 16'sında işleme almaya başlarız. Bu ay bir ödeme almanız gerekiyorsa ve hesabınız ayın 16'sından sonra güncellendiyse, ödemeniz eski adınıza çıkartılacaktır.

Acaba Bu hani işleme aynı soyad taşıyan biri ile degiştirme veya bekar başvuru yapan bayanların evlenince soyadı degiştiği için yapılan bir degişiklik işlemi olabilirmi çelişkili hem formda yasak demiş hemde form yapmış garip verilen açıklamalar bana cok acıklayıcı gelmedi.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin gelene kadar ödemeleri beklemesin diye olabilir..

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense bu hi5 değil başvurup yapıpta hemen hesap açmak. Artık eskisi gibi kolaylıkla vermiyorlar başvuru inceleme aşaması 6-7 ay kadar uzayabiliyor.

Bu tamamen başvuru yaptığın siteye bağlı.. 3-4 ayda onaylanan hesabımda oldu 3-4 günde onaylanan hesabımda oldu.. Eskisi gibi değil demişsin, Adsensenin eskisinide yenisinide biliyorum merak etme

Ayrıca bu şekilde mesaj yazmanız, Hesabı devren almasına ilişkin teşvik içeriyor.
Kişileri çelişkide bırakmayın 6-7 ay diye bir ibare söz konusu değil !

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar dıyorumkı bırtane basvuru yapmıştım ve onaylanmış eve posta ılede pini geldı ama ben mail adresımı hatırlayamıyorum hangı adres dıye pekı ısım soy ısımle bunu bulmamız mumkun deyılmı eger oyle dıılse mecburen hesap satın alacagım bırbaskasından bana acık ve net bılgıler verırsenız ona göre hareket edeyım şuanda arkadasın adsensesını kullanıyorum ve baya yuklu bır bırıkım oldu ya vermezse cocuk ne oluıcak :)

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Onaylanan hesap numaran varsa müracat et mailadresinide öğrenirsin gereklidiğer bilgileri de kardeşim.

AdSense hesabı alırkende (genel i.çin diyorum) başkasıyla yanitransfer olayı yaparkende eğer sizin eski bir hesabınız var ve ban yediyse sizde hazır birinden alıp yine kendi bilgilerinizi girerseniz o aldığınız hesapta ban yer. Er geç yakalayıp iptal ediyor.

Kardeşim senin yapacan olay ise direk mail atmak yada adsense gruplarından yardım alarak ilgili yetkiliye pin numaranıvermek ve gerekli adsense mail hesabını almak olacaktır. Daha önce yanlış değilsem google adsense gruplarında böyle durumlarla karşılaşanlar vardı bir bak istersen.

Kolay gelsin.

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onaylanan hesap numaran varsa müracat et mailadresinide öğrenirsin gereklidiğer bilgileri de kardeşim.

AdSense hesabı alırkende (genel i.çin diyorum) başkasıyla yanitransfer olayı yaparkende eğer sizin eski bir hesabınız var ve ban yediyse sizde hazır birinden alıp yine kendi bilgilerinizi girerseniz o aldığınız hesapta ban yer. Er geç yakalayıp iptal ediyor.

Kardeşim senin yapacan olay ise direk mail atmak yada adsense gruplarından yardım alarak ilgili yetkiliye pin numaranıvermek ve gerekli adsense mail hesabını almak olacaktır. Daha önce yanlış değilsem google adsense gruplarında böyle durumlarla karşılaşanlar vardı bir bak istersen.

Kolay gelsin.

kardesım tam olarak nasıl msn eklesem bana yardımcı olurmusun?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tamamen başvuru yaptığın siteye bağlı.. 3-4 ayda onaylanan hesabımda oldu 3-4 günde onaylanan hesabımda oldu.. Eskisi gibi değil demişsin, Adsensenin eskisinide yenisinide biliyorum merak etme

Ayrıca bu şekilde mesaj yazmanız, Hesabı devren almasına ilişkin teşvik içeriyor.
Kişileri çelişkide bırakmayın 6-7 ay diye bir ibare söz konusu değil !

Site içeriği + kaliteli site ise daha hızlındırır sadece. ama diyorum ki, değerlendirmeleri artık uzun sürüyor. Yalana gerek yok şuan 3 gün içinde olumlu onay veren adsense yok.

O zaman Grafiker-Adam adlı arkadaşımız, MYNET adına bir Google AdSense başvurusu yapsında, versinler 3 gün içinde...

Hadi bakim.. Yoksa Mynet'in kalitesindenmi süpe ediyorsun :)

Ben teşvik edici bir yazı yazdığımı sanmıyorum. Teşvik içerik anlamanda senin sorunundur.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bu gugıl hesap satışı yasak diyo sonrada hesap alacaklı adı değiştirme diyo acaba bize tuzakmı kuruyo :p

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kardesım tam olarak nasıl msn eklesem bana yardımcı olurmusun?

msn e gerek yok kardeşim msn full açamıyorum doğru düzgün ama altta link veriyorum incele istersen sen bunu bi

link: http://groups.google.com.tr/groups/search?hl=tr&q=adsense&qt_s=Grupları+ara

direk gir buradan gruba katıl adsense TR olarak zaten derdini sıkıntını anlat yetkililer zaten sürekli incelemeler yapıyor orada olan yetkili kişiler de var derdine çare olacaktır.

istersen tüm liste için altta ki linke bak birinci sıradaki TR 3. sıradaki ingilizcedir eğer inngilizcen varsa ona bak derim yoksa Türkçe olana bak

link: http://groups.google.com.tr/groups/dir?lnk=nhpsfg&hl=tr&q=adsense&qt_s=Grup+ara

bunlarıda yapamadım dersen eğer google dan yine "AdSense Yardım" bölümüne gir iletişim forumları olacak bak oradan gerekli bilgileri mail veya forum yolu ile iste.

bu kadarı ilede yapamadım dersen sen onu boş ver gitsin tekrar müracat et derim ozaman.

kolay gelsin kardeşim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5