İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense dibe vurdu. Allah'a tevekkül!

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler adsense dibe vurdu artık. 10 bin gösterime 2-3 dolar zor veriyor. Ne iş bu. Herkeste var mı bu sorun yoksa benim mi bahtım kara :)

Hep inip çıkıyor ama bu defa kötü indi. Bütün hesapları alt üst ediyor. Bakalım nedeceğiz.

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 5.000-6.0000 gösterim 0,21$, bakalım ne olacak sonumuz

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dünkü ve evvelki gösterim toplamı 600, 4 tık 0,14 $ sadece arkadşaların verilere göre benim hiç üzülmemem gerekiyor sanırım...

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siirvehikaye' Alıntı:
dünkü ve evvelki gösterim toplamı 600, 4 tık 0,14 $ sadece arkadşaların verilere göre benim hiç üzülmemem gerekiyor sanırım...
Evet valla aynen senin sevinmen bile lazım:D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gunde 20 $ kazanıyordum bundan üç ay oncesine kadar şimdi 5$ yabınca takla atıyorum valla dibe vurdu hemde nasıl şimdiden düşünmeye başladım aylık 100$ yapabilcemmi allah sonumuzu hayretsin

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolar arttı diye mi reklam vermiyorlar acaba? Eskiden gökdelen reklamım full olurdu. Şimdi 2-3 reklam çıkıyor.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allaha şükür bizim durumumuz iyiymiş demek! 30 bin gösterime 1 dolar bile kazanmadıktan sonra reklam yayınlamanın alemi ne ki?

Bu kadar sitenin reklam kapasitesi heder oluyor. Türk interneti ne zaman rüştüne ulaşacak?

Daha bir iki tane sağlam reklam sistemi bile kurulmadı. Bakalım ...

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arklar benim konum arabalar ve sonuç.

sadece haziran. (ki sadece sizden farkım fazla tık olması)
bence herkesin kazancı yaklaşık. oran orantı kurarsanız farkedersiniz.

edzenz1kh.jpg

N

nFnK

Misafir
gosterim ve click arttıkca kazanc dusuyor ne is anlamadım :) 200 bin gosterim yapıyorum daha ne :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5