İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense domain whois

H

hengame

Misafir
sitemin domain whois bilgileri aaa aa nın adsense hesabım bb bbb bu adsense de sorun olurmu

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain bilgilerinin sorun oldugunu veya baktıklarını kim soylediki,,,
ben butun domain kayıtlarında sarki isimleri yazıyorum adres olarak ismide o sarkiyi soyleyen sanatci yazıyorum her zaman..ama domain bilgilerin tutmadı seni kabul edemeyiz diye mail gelmedi nie kasıosunki,,blogları dusun mesela..vs

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LoRD_YenGeC' Alıntı:
domain bilgilerinin sorun oldugunu veya baktıklarını kim soylediki,,,
ben butun domain kayıtlarında sarki isimleri yazıyorum adres olarak ismide o sarkiyi soyleyen sanatci yazıyorum her zaman..ama domain bilgilerin tutmadı seni kabul edemeyiz diye mail gelmedi nie kasıosunki,,blogları dusun mesela..vs
Bana ve bir tanıdıgıma öyle bir mail geldi.
Yani, "domain whois bilgileriniz ile, adsense kayıt başvurunuzdaki kişisel bilgileriniz birbirine uygun değil, bu şekilde sizi adsense'e kabul edemeyiz"
şeklinde.

H

hengame

Misafir
mail geldi üye olurken domain bilgileri ile hesap bilgileriniz uyuşmadıgı için hesabınız aktif olmadı diye onun için sordum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5