İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense e-posta tercihleri: Hesabınızdan ve Google'dan en iyi şekilde yararlanın

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Son zamanlarda AdSense e-posta tercihlerinizi kontrol ettiniz mi? Etmediyseniz, önemli bilgileri ve özel teklifleri farkında olmadan kaçırıyor olabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırarak hesabınıza giriş yapın ve "Hesabım" sekmesinin altındaki e-posta tercihlerinizi güncelleyin.

AdSense Şehrinizde gibi yaklaşan etkinliklere davet edilmek istiyor musunuz? E-posta tercihlerinizi düzenlerken Özel Teklifler'in yanındaki kutuyu işaretlediğinizden emin olun. Böylece, hediyelerle ve bölgenizdeki diğer özel programlarla ilgili son bilgileri edinebilirsiniz.

AdSense ekibinden, AdSense hesabınızla nasıl daha fazla kazanabileceğinize ilişkin ipuçları almak istiyor musunuz? Özelleştirilmiş yardım ve performans önerileri'ni ve/veya Bültenler'i işaretleyin. Böylece, performansı artırmak ve gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için kişiselleştirilmiş yardım sunabiliriz.

Yeni AdSense arayüzü gibi özellikleri test ederek AdSense'i iyileştirmemize yardım etmek istiyor musunuz? Google Pazar Araştırmaları'nı işaretlediğinizde, anketler ve beta testleri aracılığıyla değerli görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

AdSense işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek diğer Google ürünleriyle ilgili promosyonları ve önemli güncellemeleri almak istiyor musunuz? Diğer Google ürünleri ve hizmetleriyle ilgili, yararlanabileceğiniz bilgiler'i işaretlerseniz, size potansiyel ihtiyaçlarınıza göre haberler ve kuponlar gönderebiliriz.

İpuçları ve promosyonlarla daha fazla kazanmanıza yardımcı olmak, sizi özel etkinliklere davet etmek ve AdSense'i iyileştirmeye devam edebilmek için görüşlerinizi almak istiyoruz. Bu nedenle, hesabınıza giriş yapın, tercihlerinizi güncelleyin ve AdSense ekibinin size sunduğu fırsatlardan yararlanın!

Katrina Kurnit - Inside AdSense Ekibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5