İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Ekim Ayı Ödemeleri

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada hangisi daha çok istenirse google o gün ödeme yapıyor :) forumları takip ediyolar. :p ne sabırsız insanlarız dimi.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce aradım sergeyi biraz rusça konuştuk, abicim şu türkiye ödemelerini yapın artık dedim, abi akşama yapıcaz dedi, selam soyledi

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah cuma yatar en geç çünkü pazarteside cumhuriyet bayramına denk geliyor bankalar kapalı salı günü en erken yatacak..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google ilk sen söyle kampanyası başlamıştır.
Google her geçen gün hizmetlerine yenisini katmaya devam ediyor.Bulunduğunuz ülkenin belli başlı web master forumlarında, google adsense ödemesinin ne zaman yatacağını ilk konu olarak açan kişiye %0.025 katkı, doğru günü bilene ise %0.10 katkı payı olarak ödemesi yapılacaktır.
Ödeme saatini ve hangi illere ilk önce ulaşacağını bilenlere ise %0.2 katkı payı veriyoruz.
Kazanç toplamı şekilde hesaplanmaktadır;

(Aylık Kazandığınız para) + (Aylık Kazandığınız para) x (0.2)

Ödemeniz hesabınıza bir dahaki ay ekstra olarak işlenecektir.Bunun için [email protected] adresine, "İlk ben bildim !" konulu mail atarak,gerekli linkleri göndererek bize yardımcı olabilirsiniz.

Google Adsense her ay yeni hizmetleriyle yayıncıların hizmetinde olmaya devam edecektir.

İyi çalışmalar
Rıfkı
Google Adsense Ekibi - Işık şefi

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
daha güzel espri beklerdik senden

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
inanırmısınız her ay eğlenmek için bu başlıkları açıp okuyorum. Buradaki yazılanları okurken vakit geçiyor. Bir de bakıyorum para gelmiş :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sana göre trajikomik
belkide bugun ödeme işleme gircek parayı 4 gözle bekliyenlerin haberi olur ve ertesi gün gider ceker ? ne var bunda ?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Trajikomik yanı,her ay bu serüvenin değişmemesi ve insanların bir türlü TR deki her hesapta hemen hemen aynı gün ödeme işleme girdiğini bilmesine rağmen kabullenememesidir.
İnternet bankacılığı sayesinde ödemenin gelip gelmediğini görebilme imkanını kullanamayanlar olabilir belki saygı duyarım tabi..Çok uzun konuşuyorum yahu bende sıkıldım.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salı.. derim icimden bi ses oyle dio..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5