İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense fazla tıklamaları nereye rapor ediyorduk

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba,

Galiba birisi siteme saldırı da bulunuyor. Acaba bu tıklamaları nereye rapor ediyorduk ?

Bir de ne şekilde bir izahta bulunmak gerekli ?

Çünkü tıklamalar %21 civarında, belli ki çoklu tıklama mevcut.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
siteme göre normal bir durum değil, çünkü oran %2-3 ü hiç aşmaz. Zaten kazanç ta o kadar tıka göre oldukça az. Belli ki çoklu tıklama var.

Ama adres sanırsam bu değildi. Artık yeni bir sayfa üzerinden göndermek gerekiyordu. Öyle hatırlıyorum en azından.

Yine de teşekkürler.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben birde şunu sormak istiyorum, gerçi yeni konu açsam daha iyi olabilirdi..

Bu tarz bir sorunla karşılaşıp gerekli bildirimi yaptıktan sonra cevap alanlar, ( Olumlu veya olumsuz ) herhangi bir işleme maruz kalanlar oldu mu ?

Tecrübeleriniz duymak istiyorum.

T

trgy

Misafir
Bak sana en etkili yöntemi söyliyeyim. İstanbul adwords şubesini ara reklam vereceğim de yardımcı olurmusunuz falan filan. Sonra muhabbetin içinde fazla tıklayanlar oluyor ben aynı zamanda adsense yayıncısıyım diye söyle. O zaman canlı canlı yardım eden insan bulursun karşında. :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bak sana en etkili yöntemi söyliyeyim. İstanbul adwords şubesini ara reklam vereceğim de yardımcı olurmusunuz falan filan. Sonra muhabbetin içinde fazla tıklayanlar oluyor ben aynı zamanda adsense yayıncısıyım diye söyle. O zaman canlı canlı yardım eden insan bulursun karşında. :)

o sitemin azda olsa reklam vereniyim zaten. Bildirdiğim bildirim de bunu da bir şekilde belirttim zaten :D

Ama öneri gerçekten çok güzel.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

diyosun ki vericisiyseniz arım, balım, peteğim durumları söz konusu oluyor. :D
yöntem gerçektende güzelmiş, %100 müşteri memnuniyeti benimsenmiş..

vericiden kasıt "para" dır.

ersin89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben gerçekten bi saldırıya ugradım ( 1 hafta boyunca kesintisiz hergun girip tıkladı bi zamanlar dost olan arkadaşım ) ve o akşamı mail attım cevap olarak dönülmedi ama hesabımda kapanmadı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5