İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Format Sorunu :(

T

tahtakale

Misafir
Arkadaşlar,
300 x 250
336x280 ve 250 x 250 reklam formatlarında 2-3 gündür reklamlar az çıkıyor.

300 x 250 ve 336x280 reklam formatlarında hep 4 reklam çıkardı, şimdi 2 den fazla çıkmıyor?

İçerik bulamıyordur demeyin çünkü aynı yerde 160x160 kule reklam denedim hatta 3 ayrı formatta reklam koydum hepsinde full reklam çıktı.
Fakat yukarıda yazdığım formatlarda bi sorun mu var acaba?
Başka sitelerede bakıyorum onlardada 2 reklam çıkıyor :(

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
haklısın.. içerikle vs. ilgisi yok ama neden böyle oldu bilemiyorum ben de..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
,
300 x 250
336x280 ve 250 x 250 reklam formatlarında 2-3 gündür reklamlar az çıkıyor.

300 x 250 ve 336x280 reklam formatlarında hep 4 reklam çıkardı, şimdi 2 den fazla çıkmıyor?

İçerik bulamıyordur demeyin çünkü aynı yerde 160x160 kule reklam denedim hatta 3 ayrı formatta reklam koydum hepsinde full reklam çıktı.
Fakat yukarıda yazdığım formatlarda bi sorun mu var acaba?
Başka sitelerede bakıyorum onlardada 2 reklam çıkıyor :(

2-3 gün değil, 2-3 haftadır bu sorun var.Geçenlerde Adsense destek birimine mail gönderdik ve nedenini sorduk.Dün Adsense'den bir cevap geldi ama hala mail de ne anlatmak istediklerini anlayabilmiş değiliz.

S

Senbul

Misafir
eskiden 4 reklam cıkan gördüğüm bütün sitelerde suanda hep 2 reklam var ; cok nadir olarak 4 reklam cıkıyor.
Tahtakale nin bahsettiği olayı denedik ve sonuc aynıydı kare reklamlar hariç hangi tipte reklam koysak full ama sadece kare reklemlerde problem var

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an bende koydum 336x280 . 2 reklam çıkıyor.Bu sorun 1 aydır devam ediyor galiba.Yoksa artık böle 2 reklammı gösterilecek nedir??

M

Metalirik

Misafir
Benimde 40 gündür içerik dolu sitemde 2 reklam çıkıyor.
Değişik şeyler yaparsam üst bannerlar veya geniş kule vs. 4 tane birden çıkıyor, evet.

G

Gazete.CC

Misafir
Tek açıklaması var sanırım.

O içerikte adwords'e sadece 2 reklam veren kalmış olabilir

M

Metalirik

Misafir
Olabilir,
Kare metodu ile çok kişi hile yaptığı için sayı adetini düşürmüşlerdir belki de. Yada reklamverenler tercih etmiyordur bunun bilinci ile?
Yoksa üst bannerda kim nasıl hile yapsın ki..

M

Mohnke

Misafir
Metalirik' Alıntı:
Olabilir,
Kare metodu ile çok kişi hile yaptığı için sayı adetini düşürmüşlerdir belki de. Yada reklamverenler tercih etmiyordur bunun bilinci ile?
Yoksa üst bannerda kim nasıl hile yapsın ki..

Konunun ilk mesajından beri bunu düşünüyordum ben de:) Kesinlikle bu işin belli bir sebebi varsa o da budur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi