İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense free domainler..

S

SILAM

Misafir
adsense sadece parali host ve domainleremi veriliyor?yoksa hostumda yonlendirme domainimde free olarak basvursam kabul edilirmi? ornegin: mynetden bir turkishfood diye host aldim birde yonlendirme olarak turkishfood diye domain alayim ve bununla basvursam kabul edilirmi? hem ingilizce diye hemen okeylenirmi? veya parali bir hostum var ondan 3-5 sayfalik yabanci icerikli bir sayfa yapsam ve yonlendirme domain alip o sayfaya yonlendirsem bu domainle basvurum kabul edilirmi? basliklara baktim rastlayamadim bu konula ilgili..komik bir soruysa icinizden gulun cevaplamadan cikin gidin:)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, şöyle cevap vereyim..

Mynet'den aldığınız uzantı ile başvurursunuz, ör:turkishfood.sitemynet. kabul edilir, daha sonra herhangi bir redirection servisinden ör: tf.da.ru domaini kendi hostunuza yönlendirirsiniz.

Yani reklamın yayınlandığı
Domain veya dizin veya sayfayı
belirtmeniz ve bununla başvurmanız gerekiyor.

Örneğin

www.silam.com ile başvurabilirsiniz.
silam.sitemynet.com ile başvurabilirsiniz.
ama silam.gen.ms adresini alıp silam.sitemynet.com a yönlendirirseniz, hiç birşey olmaz, sadece yönlendirme servisini kullanmış olursunuz, ama silam.gen.ms diye başvuramassınız.

Teknik yönden bu bunu gerektirir.

S

SILAM

Misafir
ingilizce isim oldugu icin hemen cevap ve ingilizce reklammi verilir?

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım adsense senin hostingim paralı veya free diye bakmıyor...
içeriğe ağırlık gösteriyor..
yeni bir adsense kullanıcısı olarak ingilizce bir içerik ile başvurmanı tavsiye ederim.
2 gün sonunda cevap alıyorsun...

+

google reklamları senin sitendeki keywordlere göre veriyor..

yani bunları tecrübeme göre söylüyorum..

elektronik eşye sitesinin birisine ekledim orada elektronik eşyalarla ilgili sitelerçıkıyor

hosting sitesinde ise hosting reklamları

ingilizce başvurursan giren kişiye göre reklamlar gösteriyor hepsi ingilizce değil, hepsi türkçe de değil...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SILAM' Alıntı:
ingilizce isim oldugu icin hemen cevap ve ingilizce reklammi verilir?

İngilizce olduğu için max 2,3 gün içinde cevap verilir, ingilizce reklam verilmez, sayfanız ingilizce içerik olduğu için ingilizce reklam yayınlanır.

S

SILAM

Misafir
alsammi 5-10 free host bildigim her dilde site acayim basvurayim adsenseye;)))))))

M

mavidusler

Misafir
Önemli olan oradaki reklamların tıklanması olduğuna göre bu sadece oralara ziyaretçi çekmenize bağlı bişe. Ama her biri için ayrı bir hesap açmanız da söz konusu değil zaten. Hepsini bir hesapta toplayabiliyorken neden böyle bir şey yapasınız ki?

S

SILAM

Misafir
deniyecem basvuruyu..birde parali domaine verdigim bilgilerin aynisini versem sorun yasatmaz degilmi? adres disinda email adresi degissem?

M

mavidusler

Misafir
O bilgilerin pek bir önemi yok. Yeterki email adresiniz farklı olsun. Ama bana yine de yanlış yapıyormuşsunuz gibi geliyor. Çünkü bir anda bir sürü farklı hesabınız olacak ama para hepsinde birbirinden ayrı birikecek. Tek bir hesap altında bütün domainleri toplasanız daha mantıklı olmaz mı? Böylece bir havuz hesabınız olmuş olur.

S

SILAM

Misafir
yok yaa deminki 5-10 site acayimmi sozum sakaydi..zaten 1 adsenseyle 20 site idare etmesini biliyorum kanal islemiyle:)) ben elimde bir tane free ama yabanci isimli siteyle denemek istedim..sagol evladim yardimin icin;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5