İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Gelirli Mobilya Dekorasyon Sitesi Satlık

the_joker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : pm ile verilcek
Hemen al: 100
Kategori, sitenin içeriği nedir: Mobilya Dekorasyon
Sitenin geliri: Adsense günlük 1 - 2$ arası
Günlük hit sayısı, kaynak link: hit yükselişte şuan 200-250 tekil günlük artış yapıyor kazanc git gide artıyor
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 3 hafta
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Wordpress
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Açıklama: Site için özel backlink calışması yapıldı.Özel seo uygulamasına gidildi.İçerik girildiği taktirde yanı güncel oldugu hergün kazanc getireceğine garanti veriyorum ancak siz sırf kazanc getirsin dyip alıpta içerik girmeyip kazanclar düşünce başıma eşkirseniz karışmam içerik şart güncellik şart.

günlük sadece 5-10 konu girişi ile bu kazanc sabit tutulur.Link alımları ile takviye yapılarak kazanclar 5-10$ a kadar cıkartılabilinir.

Site yenı ve gün geçtikce hiti artıyor .Hiti arttıkcada kazanc yükseliyor normalde hayatta bu hali ile satmam ancak istenilmeyen giderler sonucu elden cıkarmak zorunda kalıyorum.2 hafta sonra bu siteyi 250-300 liraya satabilirim şuanki fiyatı ve durumu mükemmel denecek kadar caziptir.

Ödeme iş bank ve misli.com ile alıyorum

Not: burada itraderi olmayan kişilerin r10.net profili incelendikten sonra pm atılır.Konu altına r10.net kullanıcı adını yazınız

r10.net üzerindende işlem yapılır

r10.net kullanıcı adım the_joker

enginint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresini pm alabilirmiyim r10 üyeliğim yok ne yazıkki

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Daha önceden de istemiştim pm ama cevap gelmedi...
r10: bilgisayar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5