İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★ Adsense Gelirli Premium Link Generator Sitesi ★

swortbreak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 250 TL (Takas Olur)
Sitenin aylık getirisi: Adsense Günlük (0,5-1$)
Sitenin açılış tarihi: 07.02.2013
Kategori, sitenin içeriği nedir: Premium Link Oluşturucu ( Turbobit & Rapidshare & Mediafire )
Günlük hit sayısı, kaynak link: 300-1.2k
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 0 / 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet
Hosting dahil midir: Evet ( 3 Ay Ücretsiz )
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Merhaba arkadaşlar, sitede Turbobit, Rapidshare ve Mediafire linklerinin premium çeviricileri mevcuttur. Site, dosyaları hiçbir premium hesabı kullanılmadan tıpkı premium kullanıcı gibi anında ve hızlı bir şekilde indirmeye yarar. Scripti 80tl karşılığında bi arkadaştan almıştım domaine lisanslı bir şekilde. Script bandwidth harcamamaktadır free hostlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kendim extra olarak türkçe dil seçeneği ekletmiştim. Site açılalı bugün itibariyle 15 gün olmuştur alexa durumu hızla düşmektedir. Bulunduğu kategorideki kelimeleri fazla rekabetli olmadığından sağlam bir çalışma ile site iyi yerlere getirebilir ve doğru orantıda kazanç arttırılabilir. Site için 20 ye aşkın türkçe forum sitelerinde tanıtım konusu açıldı. Hitlerin çoğu forum siteleri yönlendirmelerinden gelmektedir ve kendi kelimelerinde çoğu kelimede ilk sayfadadır. Organik hit olarak gelen kullanıcılarda mevcuttur. Yavaştan marka olma yolunda giden bir sitedir, google aramalarında en çok kendi adıyla kullanıcı çekmektedir. Dediğim gibi ufak bir çalışma ile hiti yükseltebilir kazancınızı arttırabilirsiniz.

* Siteye herhangi bir çalışma yaptırılmamıştır. Sadece kendi açtığım forum yazılarıyla ilerlemektedir.

* Çoğunlukla msn & skype üzerinde online durumdayım hertürlü destek ve kontrolü sağlarım zaten siteye ekleyip çıkartıcak fazla birşey bulunmuyor panelli bir sistem değildir, PHP olarak yazılmıştır.

Satış Nedeni : Bugün 3. sitemi satın aldım ve hepsine birden ilgi gösteremeyeceğimden dolayı satmak istiyorum.

NOT: Ciddi alıcılara pm üzerinden güncel google adsense kazançlarını ve hit bilgilerini ss olarak atabilirim. Siteyi almaya karar veren kişiye google analytics hesabının şifresi verip siteyi kontrol ettireceğim.

Forum Dışı Msn & Skype İletişim : [email protected] & erenbaris1

* Msn talepleri gelmemektedir eklediğiniz zaman msn adresinizi pm olarak yada mail yoluyla ulaştırınız.

- Ciddi alıcılar pm isterse sevinirim -

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5