İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Gelirli Site Çekilişi (Kurulu Hazır Site)

cryptoabi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar, uzun süre projelerimden dolayı ilgilenemediğim sitemi domain ile birlikte iyinet üyelerinden birine hediye etmek istiyorum. Çekiliş random yapılacaktır, çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler aşağıda yazıyor. Site adresini merak eden arkadaşlar "instaaraci.com" olarak arama yaparak siteye gidebilir ve AdSense reklamlarını vs görebilir.

// Edit: Arkadaşlar sitede AdSense onayı alınmıştır ve reklamlar gösteriliyor. Kazançlarını merak edenler varsa aylık bir kaç lira kazandırıyor ilgilenmediğim halde. AdSense gelir görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz. (Gelir 30 günlüktür ama dediğim gibi ilgilenmiyorum ve sadece bir kaç makale var copy paste yapsanız bile size kazandıracak bir keyword domaine sahip.) Bir şey daha ekleyeyim, SMM paneller için bulunmaz bir domain, instaweb alan adına benziyor.

AdSense

Çekilişe Katılmak İçin Aşağıdaki Sayfaları Beğenip, Abone Olup, Takip Etmeniz Yeterlidir:
Yukarıdaki hesapları takip eden veya sayfaları beğenen arkadaşların aşağıya katıldım yazması yeterli. Eğer seçilirse bizi takip ettiği hesapları yazmasını isteyeceğiz doğruysa siteyi devredeceğiz, ancak takip etmemiş veya sayfayı beğenmemiş olursa yedek bir katılımcı seçilerek site ona devredilecektir.

Çekiliş Başlangıç Tarihi: 10.05.2019
Çekiliş Bitiş Tarihi: 10.06.2019

reyting Tv

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Ben takip ettim kardeş

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Üstat merhaba Sanırım ben kazandım çekilişi

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5