İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense gösterici

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana kalırsa riskli bir iş sonuçta google admininlerin tıklayıp tıklamadığını admin sayfasına giren IP'lere göre bakmakta.. O sayfaya giren olmazsa ve bu şekilde dışardan bir programla database'e bağlanmak biraz riskli olabilir..

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhtemelen bunun mantıgıda google database'inden cekmekten ziyade, hesap login bilgilerini login sayfasına post edip donen sonuctan toplam sayfa gosterımı, klikler vb. gibi bilgileri ayrıstırarak system tray'deki ikonunda tooltip olarak gostermek bana kalırsa.

soket baglantıları ve regular expressions (ve bi miktar http protokolu hakkında bilgi tabiki) kullanılarak bu tarz birsey php ilede pekala yapılabilir mesela her klik oldugunda mail atan falan :) ama kullanıslı olurmu olmaz tabiki bu tarz standalone birsey daha kullanıslıddır tabiki :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google admininlerin tıklayıp tıklamadığını admin sayfasına giren IP'lere göre bakmakta

e bu programda aynı işi yapıyor.program marstan baglanmıyor ki kendi ip adresinden login oluyor adsense paneline zaten.
cpm degişince uyarıyor bence güzel bir program.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
e bu programda aynı işi yapıyor.program marstan baglanmıyor ki kendi ip adresinden login oluyor adsense paneline zaten.
cpm degişince uyarıyor bence güzel bir program.

Hocam sonuçta tamam haklısınız ama siz Adsense panelinden online olunsa sırf IP'nizi almıyor ki Google amca.. Browserınız, Ekran çözünürlüğünüz gibi önemli şeyleride alıyor.. Ve bunlarıda karşılaştırıyor hile yapıldı mı yapılmadı mı die.. Kişi kendi reklamına tıkladı mı tıklamadı mı die..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yurt dışındaki elemanların yaptığı programlar hakkında hep birşey kalmıştır aklımın bir kenarında. O kadar bağlanırken 2-3 satır kod ekleyip, yazdığımız kullanıcı adı ve şifreyi kendine mail olarak attırabilir kolayca. Şahsen tescilli bir firma olmadan böyle programlar yüklemiyorum. Büyük ihtimal temizdir ama eşşeği sağlam kazığa bağlamak lazım gibi geliyor.

S

Skeleton

Misafir
bu program daha önce de forumda gündeme gelmişti ancak şifre konusunda güvensizlikler olmuştu (ben kurmamıştım)

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=500

Bu da aynı işi yapan Firefox Extension. Toolbar veya statusbara ekleniyor. Verdiğiniz süre aralığında güncelleme yapıyor. Yabancı bir forumda görmüştüm bunu, tabi hemen güvenlik sorunu olup olamayacağını dile getirmişler. Daha sonra extensionı yapan kişi bu sorulara cevap bir mesaj attı. Mesajda şunu diyordu: İndirdiğimiz .xpi uzantılı dosyanın uzantısını .zip yapın ve bunu bir yere açın, sonra içinden bir .jar dosyası çıkacak bunu da .zip yapıp bir yere açın ve içeriden programın source kodları çıkacak. buradan extensionın ne yapıp yapmadığını görebilrisiniz. ayrıca bu GPL lisansi ile dağıtılan bir şey yani Open Source ve isterseniz üzerine eklentiler yapıp siz de geliştirebilirsiniz.

Kaynak: http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=13929&page=1&pp=10

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun yerine çok daha iyi bir program var hemde bir türk tarafından yazılmış. Ben demo versiyonunu kullanıyorum çok memnunum. Tıklamaları gerçek azmanlı olarak görebiliyorsunuz. Yani reklama tıklandığı anda tıklamayı kanalı urlyi gösteriyor. Full versiyonunda hangi reklama tıklandığınıda gösteriyor.
http://www.asrep.com/

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay be neler oluyormus neler, tabi biz sadece adsense isleri ile para kazanma yapmadigimiz icin vaktimiz bunlari arastirmaya yetmiyor, simdilik sahsen kullanmam boyle programlar, belki inceledikten sonra olabilir ama simdi proje yetistircem diye vaktim yok

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu real time'a gelmişken, kesinlikle adsense tracker'ı öneririm, kanalı, reklam biçimini, tıklanan reklamı, tıklayanın geldiği sayfayı/sitenizde tıkladığı sayfayı vb. bilgileri gösteriyor.tarih aralığı seçerek bakabiliyosunuz,hem reklamlara hemde arama performansına bakabiliyosunuz.güzel birşey yani tavsiye ederim :)
username / password vermenizede gerek yok, sadece adsense kodu olan sayfanıza <script src="domain/tracker/tracker_code.php"></script> seklinde bir javascript kodu ekliyosunuz.script php ile yazılmıs ve mysql veritabanı kullanıyor.
detaylı bilgi: http://www.adsensetracker.com/

S

Skeleton

Misafir
evet adsensetracker ı ben de yeni kurdum, gerçekten çok güzel. (bu arada konu yön değiştirdi biraz :))

rockaltin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Skeleton,

Ben programın deneme sürümünü bulamadım. Programı çekebileceğim bir adres varsa benimle ve diğer arkadaşlarım ile paylaşabilir misin?

Bol kazançlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi