İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Gösterimleri?

ByAsLaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Adsense reklamları siteye eklendiğinde artık hesap sahiplerine gösterilmiyormu?Benim kayıtlı hesabıma ait kodları siteme koyduğumda reklamlar gözükmüyor?Bildiğim kadarı ile ban yediğin zaman görükmüyordu.Ama hesaba ulaşabiliyorum.Gündemdende biraz uzak kaldım adsense reklam gösterimleri değiştimi?

ByAsLaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üstad?Peki böyle bir durumda adsense hesabıma kayıtlı olan bütün domainler mi banlı oluyor?Ben bunu hala anlayamadım az önce bir arkadaşımızın yazısını okudum dizi sitelerinde adsense gösterimleri ile ilgili benim gözükmeyen reklamlarımda dizi sitesinde ama nedense artık diğer normal sitelerimde de görünmez oldu.Vay başımıza gelenler:)

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hesabın ban yememiş sadece domainin ban yemiş. Bu yüzden bir tek o domainde adsense reklamlarını gösteremezsin eğer başka bir domainin varsa onda rahatlıkla gösterebilirsiniz. Ayrıca iframe vb araçlarla gösterebileceğini sanma google çok akıllı hemen anlıyor ve göstermene izin vermiyor.
Banımı nasıl açtırırım diye sorma çünkü açılmıyor :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Reklamların görünmesi için 10 dakika geçmesi gerekir.Bazen 1 saat geçsede reklamlar görünmeyebiliyor.Kodları yeniden oluşturup yeniden sitene ekle.

asykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaspersky bazen adsense leri göstermeyebiliyo. Kasper den de kaynaklanabilir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5