İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hakkında; Asla Yapılmaması Gerekenler 1

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba sevgili okurlarım

Bu yazımda sizlere bazı kişilerin cahilce yaptığı ve hem madden hem manen insanı zarara uğrtacak, tam manasıyla bir yıkıma sebeb olacak yanlıştan bahsetmek istiyorum.

Adsensede asla yapılmaması gereken hatalardan birincisi:
İlk önce şunu hatırlatmak isterim; bu konulara dikkat etmek isteyen arkadaşlar vardır diye yazmak zorunda olduğumu hissettim.

Arkadaşlar videolara vs yerlere adsense kodu gizleyerek elde edilen kazanç tamamıyla haramdır. Bu hem adsensede banlanma sebebidir. hemde adworse binlerce lira para yatırarak reklam veren insanların hakkına +++++++ etmek, paraları haksız yere zimmete geçirmekten başka bişeyler değildir. Suçtur.

Kendinizi o kişilerin yerlerine koyun ve düşünün. Siz google adwordse 1000$ yatırdınız ve domates satmaya çalışıyor ve reklamını yapıyorsunuz. Karşıdaki adam videonun click bölümüne adsense kodunu yerleştirip (daha çeşitli yollarıda var) hiç niyet etmediği halde domates ihtiyacı olmadığı halde sizin domates reklamınıza bilinçsiz olarak tıklayıp sizi zarara uğratıyor. Ve o reklamı bilinçsiz olarak tıklattıran kişi reklamlardan sözüm onu 4500 tl kazanıyormuş. Kazandınmı kayıpmı ettin. kimin hakkına +++++++ ettiğini kimin parasını çalarak zimmetine geçirdiğini (bu adam müslümansa belki canebı hakkın huzurunda seni affetme imkanı var, ama kafirse o zaman hiç bir ihtimal kalmaz helal etmesi mümkünde değildir.) bilme ihtimali, hiç yoktur. ve tabi hellalleşme ihtimalide yoktur. Öyleyse sonuç cehennem ateşinde ynarak o 4500 tlnin cezasını ödemekten öteye gitmez gidemez.

Dinimizin kuralları forumdada geçerlidir herhalde bazı haksızlıklara mesaj yazıyorum ve yazmaya devam edeceğim. www.kazancportali.com da daha önce yayınlamış olduğum yazıdır.

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ne haramı yaw cahilmiiz biz sen kendine sormuonmu google oturdugu yerden tık başına 5 doalr alıor alınteri bile dökmeden.. google sahipleri oturdukları yerden tık başına 5 dolar alıon sen gelmiş haram muhabbeti yapıon google danmısın ? anlamadım.. gencler kısa yoldan hisseyi bulan affetmesin.. google binlerce insanın cebine girince haram deil biz 20 dolar kazanınca haram kardeş nasıl bir mantıktır bu....

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakma biraz sert oldu ama dinimizin kuralları felan demişssinde google hiristiyan bi kere :D yani nasıl bir düşünceyle söledin açıklarsan daha ii olur ve adamlar milyonlarca insandan tirilyonlarca para kazanıorlar biz haram işliosak adamları ömür bou cehennemde tutturmak lazım... yanlışsam yanlı de

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay lan zorla silmisler benim yazimi :)) dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar hesabi yapmislar bana pehhh

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
haram diyorsunda senin kazandığın paranın da vergisi yok
vergi vermemek suçtur, suç işlemek günahtır, bu sebeple adsense haramdır.

sezbladex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çok güzel yorumlamış durumu şimdi adwordse reklamverenler çoğu clickbankdaki saçma ürünleri satmaya çalışanlar oluyor yani öyle domates filan satayım her reklam veren öyle değil ve adsense adwordslerin parasının kaçta kaçını veriyor acaba bize onuda düşünün

MasterD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazan arkadaş çok güzel konuya parmak basmış, bende dün satış ortaklığı linkleriyle satış yapmak için yalan dolan yazılarla fotoğraflarla ürün satanların gelirinin haram olduğunu belirten bir yazı yazmıştım.İnsanların genel olarak bilinçlenmesi güzel birşey. Bu konulara dikkat edelim lütfen. Para kazanmak iştahımızı kabartıyor, fakat illa para kazanmak istiyorsanız qumar oynayarak kazanırmıydınız acaba? Cevabınız evet ise pişkinliğinize devam ederek bu yazıyıda görmezden gelin fakat cevabınız hayırsa, nasıl qumardan kazanılan para haramsa hile yapılarak kazanılan parada haramdır.Bu yüzden dikkat edelim biraz daha az kazanalım fakat helal kazanalım.

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
konu nerelere gidiyor arkadaşlar :D

harbiden öyle biz şimdi adsenseyi kullandığımız için günahkarız .

Güzel bir yazı olmuş. Elinize sağlık.

Kesin karşısındır hatta reklamınada hiç tıklamamışındır. O yüzdende hiç reklamın banlanmamıştır!!

Arkadaşlar yıllar önce açtığım bu konu biraz ilgi görmüştü şimdi yepyeni bir hizmet ile karşınızdayız.

İlk olarak şu şekilde bir açıklama yapayım adsense hesapları onaylanamyan arkadaşlar olmak üzere büyük bir serüven başlattık ve tam gaz adsense desteği vermeye devam ediyoruz.

Adsense yardım hakkında bir çok soru sorulde ve hepsini cevapladık. İşte büyük hizmet

Sitemize girip isterseniz sürprizlerimize bir atın isterseniz makalelere yorum yaparak bize destek sağlayabilirsiniz.

Ayrıce bedava tanıtım yazısı ve site ekleme fırsatı sunuyorum.

Yazıyı ekleyebilmek için tek şart üye olmanızdır. Sitenizi ekleyebilir yazı içerisinde sitenizin resmini, 3 adet linkini ve varsa sitenizin tanıtım videosunu ekleyebilirsiniz.

Ekleme yaptıktan sonra bu konu altindan ekleme yaptim yazarak bildirim yapminiaz yeterlidir. Zaten yazınız anında otomatik olarak onaylanacaktir.

Yazının özgün olmaması durumunda hemen silinir. Sitenize değer veriyorsaniz, 2 dakikanızı ayırarak lütfen özgün yazınız.

LİNK çıkışı için şartlar

Yüz kelimenin altında ise bir LİNK çıkışı, 200 kelime üzerine 2 LİNK çıkışı, 300 kelime üzerine 3 LİNK çıkışı yapabilirsiniz.

http://www.adsensepanel.com/siteni-tanit

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Adsense panele tanıtım yazılarınızı eklemeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5