İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hakkında Azıcık Yardım.!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Arkadaşlar Öncelikle Sormak istediğim Bir Soru vardı.!

Ben Bir Yeni projeye Atılacağım Fakat Atılacağım Proje Aynı

Twitter Yada Face Yada Ona benzer bir Platform Olacak Ama bu birazdaha Kamusal ve Şirketsel gibi bişi olacak.

Yani Kısacası Sorum Şu : Böyle Bir Sosyal Ağ Kursam GOOGLE AMCA bana ADSENSE verirmi Yada Verip Sonra Hemen BAN atar mı ?

Şimdiden Teşekkür ederim.!

Not: Hani Kurduğumuz Sosyal Ağ Sitesi için sıkıntı olurmu adsense reklamı çünkü amacım oradan gelir saglamak hani olursa ;)

Hani Mp3 marez Yada Chat Sayfalarına vermiyorya bu velet ondan sordum bizim kide bir nevi chat mate giriyorya belli mi olur hani bu işe girecez girmeden önce az bir yardım talep edeyim dedim!

Sizden Haber Bekliyorum Şimdiden teşekkür Ederim..!:tili

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1. Oluşturacağınız site kaliteliyse büyük bir ihtimalle adsense hesabı verir
2. sorun olmaz
3. not: velet dediğiniz, bir nevi size para kazandıran; siz googleye saygı duymazsanız, o da size duymaz ve banlanırsınız.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu kendimi bildim bileli alıyorum ve durduk yere ban atılıyor bu yapılan şey yarı kamu yarı şirketsel ve yarıda insanlık namına yapılan bir proje olacak :) güzel kardeşim ha para olayına gelince tabikide saygı duyuyorum ama 100 $ üstü iken kalkıp ban atması insanı inan ki durduk yere atıldıysa ve şikayet ettiysen sıkıntı çıkıyor yani insanı deli ediyor :) işte bu yüzden hani bir sıkıntı olurmu olmaz mı diye yatırım yapacağımız şeyden kazanç almayı istiyoruz.!

Yani Adsensenin Üzerine kurulu Ve Reklamlara Kurulu bir Site olacak bu Proje ?

Yani Sizce Bu saydığım Sosyal Ağ Projesine Adsense Verilir mi ?

Diger Arkadaşlardan Cevap Ve Yorum Bekliyorum..!

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Verebilir. Ama sosyal ağlar premium bile olsalar herhangi bir standart kullanıcı gibi adsense standartlarına uymalıdırlar. Sosyal ağ söz konusu olduğuna göre kullanıcının içeriğini kontrol etmek de söz konusudur ve birçok sosyal ağın adsenseyi kaybetmesinin nedeni de budur.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl Yani Biraz daha açık Konuşabilirmisiniz ? Pek anlayamadım yani Kullanıcılara ait içeriklere mi dikkat etmeliyiz ben pek anlamadım kusura bakmayın elif hanım ?

Ve Kullanıcı İçeriği derken nedemek istediğinizi azıcık anlatsanız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5