İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hakkında

cewhat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense den kaç tıka ne kadar kaznmak normal.Yani benim 200 gösterime 5 tık olmuş ve 0,16$ kazanmışım yani bu normalmi az mı çok mu nasıl olmalı hakkında bilgi verebilirmisiniz.

T

trgy

Misafir
Site içeriğinize göre değişir. Daha doğrusu sohbet, şarkı sözleri, şiir, sevgi sözleri ya da genel bir siteniz varsa az verir.

Alt kategorilere yönelmeye çalışın. Sağlık diyordum önceden ama şimdi o kısım bile çökmüş durumda. Kendi alt kategorinizi bulmaya çalışın araştırma yaparak.

cewhat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela dizi-kavak yelleri-sarp apak gibimi yoksa dizi-kavak yelleri gibimi ?

T

trgy

Misafir
Ana kategori : Oyun
1. Kategori : Çocuk Oyunları
1.a. Kategori : Ben 10 oyunları

Bu şekilde bahsettim ben dediğinizden birşey anlamadım.

cewhat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende aynı şeyi demiştim ama neyse anladım teşekkürler yardımın için.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Benimde 1300 gösterim - 35 tık - $2.5 olmuştu dün. Bugün ise 1600 gösterim - 30 tık - $1.04

Aynı şekilde bende alt ve farklı kategorilere geçiyorum. Bakalım sonuç ne olacak.

cewhat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bide şu sayfa to oranı ne kadar olmalıdır en fazla.benim genelde 2%-4% arası bu normalmi?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
portal türü içerikse eğer 100 tıklama 4 dolar olmuş çarp böl normal değer tabi gösterim de önemli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5