İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense+Hazır+SEO+Wordpress

fafafe3457

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: Sanalgerzek: Seo & Webmaster
İstenilen Fiyat: Fiyat verin satacağım. - SADECE PAYPAL
Sitenin Aylık Getirisi:Yok,Alınmadı
Sitenin Kategorisi: Genel
Günlük Tekil Hit Sayısı: 30-50
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır 3 gün idare
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru:Yok
Özel Notlar: Arkadaşlar sitede tam 84 yazı var.Hepsi özgün siteyle hiç ilgilenilmedi,sadece yazı girildi.Bundan dolayı hit düşüktür.Siteye 1 ay önce 300 tl teklif edildi,fakat satmadım.Gene teklif bekliyorum.Sitenin adsensesi hesabıda yanında verilecektir.Adsense 2.onay almıştır,pin bekliyorum 8 TL birikti.Arkadaşlar ayrıyeten adf.ly link kısaltması var.Ondada 1 dolara yaklaşık birikti,isteyene oda verilecektir.Link kısaltmanın ekran görünütüsü:Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Ek olarak: Daha önceki başlık ilgi çekmediği için yeni konu açtım.Adminler birazcık hassasiyetli olursa sevinirim.

OttomaN19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: Sanalgerzek: Seo & Webmaster
İstenilen Fiyat: Fiyat verin satacağım. - SADECE PAYPAL
Sitenin Aylık Getirisi:Yok,Alınmadı
Sitenin Kategorisi: Genel
Günlük Tekil Hit Sayısı: 30-50
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır 3 gün idare
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru:Yok
Özel Notlar: Arkadaşlar sitede tam 84 yazı var.Hepsi özgün siteyle hiç ilgilenilmedi,sadece yazı girildi.Bundan dolayı hit düşüktür.Siteye 1 ay önce 300 tl teklif edildi,fakat satmadım.Gene teklif bekliyorum.Sitenin adsensesi hesabıda yanında verilecektir.Adsense 2.onay almıştır,pin bekliyorum 8 TL birikti.Arkadaşlar ayrıyeten adf.ly link kısaltması var.Ondada 1 dolara yaklaşık birikti,isteyene oda verilecektir.Link kısaltmanın ekran görünütüsü:Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Ek olarak: Daha önceki başlık ilgi çekmediği için yeni konu açtım.Adminler birazcık hassasiyetli olursa sevinirim.

Aklınızdaki Rakamı Pm Atabilirmisiniz Adsense Ve Hit Görüntüleri İle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5