İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabı 100 usd'ye tamamlatılacak

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar kurumsal reklam almam nedeniyle bir sitemden adsense reklamlarını kaldırıyorum, hesapta şu an 70 usd mevcut hesabı banlatmadan ve riske sokmadan 100 usd'ye tamamlıyacak arkadaşa 30 usd paypal veya 45 TL ödeme yapılacaktır. Ödeme kodları sitemden kaldırdıktan 15 gün sonra hesabımda bir sıkıntı oluşmaması halinde yapılacaktır. Düzgün bir şekilde yardımcı olabilecek arkadaşların Pm lerini bekliyorum.

Aslında konuyu ilk r10 da açmıştım ama yasaklanmış bu tür konular, neden yasaklanmış anlamadım açıkçası, bende burada açtım konuyu..

X

Xman

Misafir
Maalesef hocam ödemeyi ancak para tamamlanıp 2 hafta geçtikten sonra adsense hesabında bir sorun olmazsa yaparım, konu gayet açık, ne iyinette ne de r10 da 4 senedir kimsenin 1 kuruşu kalmamıştır bende, tüm webmaster alemi bilir.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam dizi sitem var isterseniz video önüne koyalım tabi risk nedir bilmiyorum

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
çalışma koşullarım bu şekilde eğer uygun görürseniz çalışırız, aksi halde maalesef.

X

Xman

Misafir
hocam dizi sitem var isterseniz video önüne koyalım tabi risk nedir bilmiyorum

Oldukça rsikli hocam sağolun.

çalışma koşullarım bu şekilde eğer uygun görürseniz çalışırız, aksi halde maalesef.

Uygun olmadığı ilk mesajımda yazıyor sanırım, arkadaşlar ne istediğim konuda yazılı, bunun dışında tekliflerle zaman kaybına yol açmayın lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5