İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hesabı acılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
mustı arkadasa ıstegı uzerıne bır tane ucretsız hesap acıyorum.ücretsız acacagım son 1 kısı beklenıyor.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
mustı arkadasa ıstegı uzerıne bır tane ucretsız hesap acıyorum.ücretsız acacagım son 1 kısı beklenıyor.

Adsense hesabım olsun Gece gündüz Dua edecegime karsılıksız tüm sayfalarıma backlink koyacagıma eminim... adsense bende böyle garip bi hal aldı sanki ulasılmaz bi mertebe 1 günde 10 farklı site hemde ap ayrı icerikler 10 ayrı email 10 ayrı iple kabul edilmezse böyle sonuclar yasanıyor:)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
way be adsensenın bu kadar ılgılenen ınsan varken mıllet bedava hesap ararken bedava hesap accam dıye konu acıyorum sadece bı arkadas ıstıyor dusundurucu..

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuyu açan arkadaş adsense hesabını nasıl açtığını söylebilir mi? Balık vermek yerine tutmasını öğretirsen daha iyi olur. Hem yararlanır hemde yukarıdaki arkdaşın dediği gibi duacı oluruz. Yardımcı olursan hesabı olmayan arkadaşların hepsi sevinir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Kafaya takılacak bir durum yok. Formu adam akıllı doldurup gönderin gelsin hesap.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
forumda hesap acmala ılgılı yeterınce konu var zaten arkadasım onlar ıle acamayan benım yontemımle hıc acamaz actı varsayalım pekı 1000 kısı bu yontemle 2 3 gun ıcınde basvuru yaptı dıyelım google ne yapar eder bu yontemın devrını kapatır.haklımıyım haksızmıyım?

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
tartısma ortamına cevırmeyelım bu arada

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
kardes ilk 2 kısıye ucret almıyorum sende onlardan bırısın.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
iyinetnetnnt.jpg

aslia Arkadasıma cok tesekkür ederim :)) o beni deli edipte 1 defa bile onaylamayan adsense hesabım sonunda acıldı.. tskler aslia .. ;)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yöntemin gizli kalması güzel bişey, seznamı çıkardılar millet aldı zamanında ama google sanıldığı kadar aptal değil artık seznam ilede alınmıyor.

Şimdi arkadaş çıkıp yöntemini anlatsa artık o açığıda kapatıcak google. Akan bir çeşme varsa eğer daha çok akması için kurcalamayalım bence, herşeye sahip olmak isteyen elindekinide kaybedermiş ;)

Daha felsefe yapardımda, gece 2.30 olmuş daha fazla saçmalamıyım dostlar, herkese kolay gelsin, sadece nacizane görüşüm benim budur :)

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
mustix68 ve sncdnc arkadasların hesapları teslım edıldı.sncdnc arkadasımıza pm olarak gonderıldı hesabı.iyi aksamlar hayırlı gunlerde kullanın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
konu dışı
[email protected] bu maili görünce dejavu yaşadım, tüylerim diken diken oldu, böyle bi konuyu daha önce iyinette okuduğumu hatırladım, günler sonra senin adsense avcısı olduğun ve açılan hesapların bir bir kapandığınıda okudum
konu dışı

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hocam o mesajları bulmanı ıstıyorum.su anda hesap verdıgım tum kısıler msnımde ve hıcbırınden oyle bır sıkayet duymadım.
not:ıspatla 20 tane bedava adsense hesabı dagıcam foruma.ıspatlamazsan benı karalamaktan forumdan atılmanı ıstıycem

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hocam o mesajları bulmanı ıstıyorum.su anda hesap verdıgım tum kısıler msnımde ve hıcbırınden oyle bır sıkayet duymadım.
not:ıspatla 20 tane bedava adsense hesabı dagıcam foruma.ıspatlamazsan benı karalamaktan forumdan atılmanı ıstıycem
sen olayı anlamadın, bu benimle ilgili bir problem, sen çalışmalarına devam et, ispatlanacak bir şey değil çünkü, boşver

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
sen olayı anlamadın, bu benimle ilgili bir problem, sen çalışmalarına devam et, ispatlanacak bir şey değil çünkü, boşver
nasıl senınle ılgılı bır problem anlamadım.sen burda benım yaptıgım ısı hakkıyla yapamadıgımı solıyceksın ve ustune hılekar dıyceksın ve bunu ıspatlayamıycaksın.mod arkadaslardan bu konu hakkında gerekenın yapılmasını ıstıyorum

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
arkadaslar asliaa hesabıma bu rumuzla devam edıyoum herkesın bılgısıne

heqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense hesabı acmak bu kadar zor degil. internetde milyonlarca web sayfası var iceriği saglam olan bırını sec gonder 7 saate onaylansın hiç adsense hesabı acarken zorlanmadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5