İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hesabi devretme

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bir arkadasin adsense hesabini baskasina devredicek bunun icin ne yapilmasi gerekiyor detai ilen bilenb arkadas varsa anlatabilirmi. arkadas interneti birakiyor hesabında 110 dolar var ve bu sekilde adsense hesabini baskasina devredebilirmi. ?

R

rhifat

Misafir
benim bildiğim adsense i sadece kayıt olan isimle kullanabiliyoruz.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birbaşkasının ödeme alması zor, isim sabit ve hem eft hemde çek o isme gönderiliyor.Yeni hesap açmak en mantıklısı...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlis hatirlamiyorsam bir yerde okumustum adsense hesabi isim bilgileri vs degisitirldigi zaman o hesap sifirlaniyor yeni kisi onu kulanabiliyor. boyle bir sey olamazmi.
Bölye birşey olacağını sanmıyorum, hiç uğraşma bence direkt yeni bir hesap için başvur.İlerde sorunlar çıkar ödemeyi alamazsın, artık adsense de süreç kısaldı sayılır eskiden aylarca beklemek gerekiyordu başvurduktan sonra şimdi birkaç güne geliyor onay.
adres,eft onayları filan biraz uzun sürüyor ama riske girmeye deymez.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
eft için hesap girerken, hesap sahibinin google'daki hesap sahibinin adı olması zorunluluğu yok. adsense hesap sahibi aldığınız kişi gözüküp, eft'yi kendi hesabınıza ayarlarsanız bir problem yaşamazsınız pratikte.

ama tabiki yukarıdakinin yapılması kurar ihlali. eğer google fark ederse, müdahele edebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5