İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Hesabı Yok Hatası

yildizliamele

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ban bazen bu hatayla karşılaşıyorum. Bu kez uzun sürdü ama yaklaşık 2 gün oldu. Reklamların yayınlanmasında sorun da yok. ama panele giremiyorum :) dediğim gibi daha önce de kısa süreli oluyordu bu

AdSense Hesabı Yok
Başvurunuzu tamamlamadığınızdan bu henüz bu kullanıcı için bir AdSense hesabı mevcut değil.

AdSense hesabı için başvur.
AdWords ana sayfasına git.

yildizliamele

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanmayı gerektirecek gerekçe yok google dan gelen bir mailde yok. ve reklam lar hala sitede aktif

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Başvurunuzu tamamlamadığınızdan?
bilgilerini güncellemen gerekiyor olabilir

yildizliamele

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede 2 yıldır kullanıyorum bu hesabımı.
Açıkçası ordaki linke tıklamaya da korktum şimdi yeni bir hesap üretir bu hesapta bi sorun filan çıkar :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı olay benim de başıma geldi.
Hesabıma giriş yapmak için bilgilerimi girdim. Sonrasında Adsense Hesabınız Yok hata mesajını aldım. Aradan 2 dk sonra tekrar giriş yapmak istedim ve giriş yapabildim. Bir daha da bu hata mesajını görmedim. Aklıma gelen tek şey ise bu adamlar beni banladılar ve sonra hata yaptıklarını anlayıp banımı kaldırdılar diye düşündüm :) Şuanda sorun yok..

yildizliamele

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte benimde başıma gelmişti ama kısa süreli oolmuştu. 3 gün oldu bu. bugün mailime cevap geldi bu arada. ama yanlış anlamışlar giriş problemi yaşıyorum sanmışlar detaylı açıklayıp yolladım 1-2 gün içinde cevap gelir inşallah.

Bir de ek olarak forumlarda adsense geç mail geliyor deniyordu ben yolladım 2 günde geldi :)

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Başımada Gelmişti,
Şifremi unuttum Seçeneğinden Şifre talebinde bulun Artık sorun olmicak..

yildizliamele

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şifremi istedim olmadı gene. hatta adsense tan cevap geldi hesabım kısmından gir şifreni biliyorsan değiştir dedi onu yaptım olmadı. Bugün resmini çek yolla dediler onu yolladım büyük ihtimal yahrın cevap gelir. Ama yine belirtmek istiyorum .çok hızlı cevap veriyorlar. dün sordum bugün geldi cevap inşallah bugün yolladığıma da yahrın dönerler. ayrıca 2 kere karşılıklı mailleştik ban yok. bazı arkadaşlar direk ban sanıyor ama değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5