İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hesabım ama ne yapacağımı bilemedim

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
adsense açıldı ama ne yapayım bilemedim kaldım böyle doğru düzgün bilgim yok tavsiler almak istedim
birde bu kanallar ne oluyor acaba etiket gibi birşey mi

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir vukaatın yoksa 3-5 gün bkle sonra reklam diz. Ben 0 siteme reklamları adsense onaylandğı gibi dizdim 7 saat sonra ban yedim ;)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
:) hadi ya tamam bekeyim ama ben bu kodları nereye yapıştıracağımı bile bulamadım durum vahim yani 728x90 bir reklam oluşturdum bu kodları nereye yapıştıracam wordpres kullanıyorum.

Ekleme: hocam senin sitedeki son reklam yeride gitti galiba çok üzüldüm banner yapamadım yoksa ben alacaktım :D

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:) hadi ya tamam bekeyim ama ben bu kodları nereye yapıştıracağımı bile bulamadım durum vahim yani 728x90 bir reklam oluşturdum bu kodları nereye yapıştıracam wordpres kullanıyorum.

Ekleme: hocam senin sitedeki son reklam yeride gitti galiba çok üzüldüm banner yapamadım yoksa ben alacaktım :D

Wordpress New Adman eklentisi kullan orada alanları kurcala anlarsın nereye koycağını kodları.

+ Bir hafta içinde 2 yeni reklam alanı daha açacağım. Fiyat ucuz olduğundan talep çok oldu o yüzden reklam alanlarını açtğm gün ilk ulaşan 2 arkadaşa vereceğim reklamları. Fiyat yine 10 TL olacak.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
eklentiyi kurdum sağol :) reklam için banner yapabilirsem yine talibim aklında olsun :D

Ekleme: kanal nedir bilen varmı?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
eklentiyi kurdum sağol :) reklam için banner yapabilirsem yine talibim aklında olsun :D

Ekleme: kanal nedir bilen varmı?

O iş kolay. Adsenseye giriş yap. --> Reklamlarım'a tıkla --> Yeni reklam birimi -->

Ad - Crazy (atıyorum hepsini)
Boyut - 468x60
Reklam türü - seç
Yeni özel kanal oluştura tıkla oluştur
Yedek reklamlar - geç
Reklam stili - renkleri seç

Kaydet ve kodu al.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
yeni arayüz mü kullanıyorsunuz ben reklamlarım yeni reklam birimi falan bulamadım :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
burda birtane reklam etkin görünüyor ama sitede birşey görünmüyor bu ne şimdi :S

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
bir reklam birimi oluşturmuşsun demektir.

Reklam birimi kullanılmazsa bir süre sonra pasif konuma geçecektir.

Oluşturduktan sonra görüntülenmeleri 10 dk falan sürebiliyor.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ben zaten tema falan değiştirecem de şimdi görünmüyor diye sıkıntı falan olur mu acaba ban gibi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5