İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hesabım kabul edilmedi yardım.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:

- Telif haklı içerik

sitem : www.forummeydani.com

Norton 2011 Türkçe Full adlı konumdan kaynaklanıyor olabilirmi :D

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Telif hakki filanmi bilmiyorum baktim sitenize,daha dogru düzgün icerik yok konular yok adsense icin nedir bu aceleniz hocam.Durun önce bir siteniz otursun,index alsin belli bir seviyeye gelsin ondan sonra basvurunuzu yapin.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sitenin yeni açılmasıyla adsensenin nasıl bi ilişkisi varki?birşey farkedeceğini sanmıyorum.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sitenin yeni açılmasıyla adsensenin nasıl bi ilişkisi varki?birşey farkedeceğini sanmıyorum.

Ben ondan bahsetmiyorum insanlarin neden bu kadar cok hemen adsenseya merak saldigini ve para kazanma hirsinin olmasindan bahsediyorum.Yeni acilmis bir site sahibi önce adsenseyimi dert etmeli kendine yoksa sitemi nasil ilerletebilirim diyemi düsünmeli ben ondan bahsediyorum.

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben ondan bahsetmiyorum insanlarin neden bu kadar cok hemen adsenseya merak saldigini ve para kazanma hirsinin olmasindan bahsediyorum.Yeni acilmis bir site sahibi önce adsenseyimi dert etmeli kendine yoksa sitemi nasil ilerletebilirim diyemi düsünmeli ben ondan bahsediyorum.

arkadaşlarıma tıklatırım diye düşünüyordur. :D:p

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19

siteyi hergün ilerletmeye devam ediyoruz.elbette siteyi adsenseden daha çok düşünüyorum fakat adsensede gerekli.

arkadaşlarıma tıklatırım diye düşünüyordur. :D:p

bunun yasak olduğunu biliyorum

jekymark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresini pm at açalım sana 1 gün içinde adsense :)

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
adsense başvurumu dün 22.00 civarı yapmıştım bugün 16.00 civarı cevap gelmiş.çok hızlı bir geri dönüş olmuş.şaşırdım gerçekten :)

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5