İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hesabım kapatıldı yardım :(

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sayın Kullanıcımız,

Kayıtlarımızı inceledikten sonra, AdSense hesabınızın geçersiz etkinlik oluşturma riski taşıdığını saptadık. AdWords reklamverenlerini, geçersiz etkinlikler nedeniyle suni olarak artan maliyetlerden koruma sorumluluğumuz bulunduğundan, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasını gerekli gördük. Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

Google'ın reklamcılık sisteminin ve özellikle reklamveren-yayıncı ilişkisinin etkinliğini korumaya devam etmek için atmamız gereken bu tür adımları anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bunun sizin açınızdan bir takım sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız. Gösterdiğiniz anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

Yaptığımız işlemler, bu karara nasıl itiraz edebileceğiniz veya genel olarak geçersiz etkinliklerle ilgili sorularınız veya kaygılarınız varsa http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi
ya kural dışı hiçbirşey yapmadım :( hesabımın geri açılma durumu varmı? yardım edin lütfen çok kötü durumdayım :(

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
teşvik etmedim :( zaten okullardan dolayı 3 haftadır siteyle ilgilenmiyordum canım çok sıkıldı :(

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
formu doldurdum.ama banı açılsa bile devam etmek istemiyorum siteye.satacağım.öğrenci olduğum için derslerimi etkiliyor.siteyi alırken verdiğim paraya acıyorum ve harcadığım zamanıma :(

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İçeriğin yanlıstır kazanamıyorsan .. Bende öğrenciyim .. Aylık minimum 200$ alıyorum .. Adsense iyi yani ..

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İçeriğin yanlıstır kazanamıyorsan .. Bende öğrenciyim .. Aylık minimum 200$ alıyorum .. Adsense iyi yani ..

bilgisayarda çok vakit harcamama neden oluyordu site.zaten geçen sene sınıfta kaldım artık bırakmak istiyorum.bilgisayardanda nefret ediyorum artık :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5