İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabım kapatılmış :S

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bugn siteye girdim ve reklamlar gözükmüyo . adsenseye girdim hemen . hesabım kapatılmış . dün bir reklam ilgimi çekmişti ona tıklamıştım ondan mı ya da forumda biri adsense hesabı istemişti . ben de benim pcden yeni bir hesap isteği gönderdim . o yüzden mi acaba . sizce nedir ? :S

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
hesabına mail gelmemiş mi?

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bi tıkla benim hesabım hiç askıya alınmadı. Yeni bi hesap isteği göndermiş olduğunuz için olabilir... Emin değilim, net bir bilgi almak için email atın ([email protected]).

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sağolun . inş. geri açılır 15 $ yandı yoksa :s

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar bugn siteye girdim ve reklamlar gözükmüyo . adsenseye girdim hemen . hesabım kapatılmış . dün bir reklam ilgimi çekmişti ona tıklamıştım ondan mı ya da forumda biri adsense hesabı istemişti . ben de benim pcden yeni bir hesap isteği gönderdim . o yüzden mi acaba . sizce nedir ? :S
Tek tıklama ile bir şey olmaz.
Şayet hesabında illegal bir şey yapmadıysan bu linkten itirazda bulunabilirsin.
Şu sitede de itiraz formunu nasıl gönderileceğinin güzel bir anlatımı var.
Geçmiş olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5