İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabına başka site ekleyebilir miyim? 5

CiqaraReis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Ben internet blog'um da, facebook hileleri ni videolu anlatım ile paylaşıyorum sadece facebook değil twitter youtube gibi sosyal medya larıda paylaşıyorum.

Tabi blogumun genel içeri bunlar değil sadece öylesine paylaşıyorum Adsense katılacağım sıkıntı çıkarır mı? Yani bu tarz paylaşımlar ile adsense ye girebilir miyim? Hiç bir türlü ***** paylaşmıyorum sadece ücretsiz dağıtılan APK ları paylaşıyorum onun dışında normal makaleler.

Diğer sorum ise benim adsense onaylı bir sitem var o adsense hesabına yeni sitemi ekleyebilir miyim ? Yani o reklamları yeni sitemde paylaşabilir miyim? Eğer ekleye bilirsem nasıl oluyor kısaca anlatır mısınız?

Şimdiden çok çok teşekkür ederim. İyinet dostları...

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 09:37 -->-> Daha önceki mesaj 09:10 --

Birisi söylesin lütfen arkadaşlar okuyup geçmeyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5