İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesabında site doğrulaması yeni mi?

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hesabında site doğrulaması yeni mi?
Hani hatırlatma bölümü varya sağda üsste..orda arada "Site Doğrulaması" diye bir ifade görüyorum.Bu neyin nesi ya dostlar...Siz de karşılaşmışsınızdır herhalde...bana kıyak geçmiyorlar ya :))

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyelik olmadan girilmeyecek bölümlere google adsense bot a tanımlama yapılarak girilmesini sağlayan yeni ve çok kullanışlı olacak güzel bir özellik diye düşünüyorum... Bilmiyorum arkadaslar ne düşünürler... :)

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerimde böyle alanlar olmadığı için bana hitap etmiyor

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteden kodların çalınıp başka sitelerde yayınlanmasını engellemek için olabilir mi? reklamlar sadece bizim belirleyeceğimiz sitelerde yayınlanır. buraya ekleyeceğimiz siteyle meta tag'lere doğrulama kodu girilip onay alınır. google site yöneticisindeki gibi. benim teorim bu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5