İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hesabınız olsun istiyorsaız kacırmayın

qat1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi en cok iyi kazanç sağlama yöntemi adsense ancak herkezin br adsense hesabı yok bir cok kişi aylarca bekleyip cevap alamamaktan yakınıyor eğer sizde bunlardan biriysenız ve bir adsense hesabınız olsun istiyorsanız size yardımcı olabilirim ilgilenen arkadaşlar pm atsın bilgilendirme yaparım.

qat1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
k.bakmayın yasak konusunda bilgim yoktu yinede isteyen olursa ileişime gecebilir bir gunde hsabı teslim edebilirz herkeze iyi günler.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bugünlerde moda oldu bu heralde.. adsense hesabı satmıyoruz, sadece yardım ediyoruz :)

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ya ne zor işmiş bu adsense hesabı açmak ben forum sitemle başvurdum 1 günde onaylandı ya çok mu zor hesap açmak ?

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
arkadaşlar ücretsiz olarak yardımcı olabilirim. gece 2'de başvuru yaptım sabah 8'e onaylanmış.
kayıt olurken gmail adresi alın adres bilgilerini doğru yazın site adına msnfrm.com yazın.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar ücretsiz olarak yardımcı olabilirim. gece 2'de başvuru yaptım sabah 8'e onaylanmış.
kayıt olurken gmail adresi alın adres bilgilerini doğru yazın site adına msnfrm.com yazın.

hocam site adresi msnfrm yazalım ama bir site sadece bir kez ekleniyor diye biliyorum, her kayıt olan bu siteyi mi ekleyecek

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
adsense başvurusu yaparken belirteceğiniz site adresinde , adsense reklam kodları yok ise başvuru yapabilirsiniz. isterse 50 kişi başvuru yapsın bir sorun olmaz.

sonuçta siteler satılabilir, takas edilebilir. google bunu takip edemez. birde illa ki adsense tr sayfasından başvuru yapmanızda gerekmiyor, gidin fr, it, es, pt, ru, br gibi adsense sayfalarından başvuru yapın. ;)

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben benzer bi konu r10 da gormstum pin gelmeyebilir diye bi muhabbet vardu bu basvuru yontemınde oyuzden normal yollarla aldık.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
arkadaşlar msnfrm.com da adsense reklamı yok bu yüzden bi sıkıntı olmaz.

qat1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kilitlenmemiş satış yasak diye hayret :)

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense başvurusu yaparken belirteceğiniz site adresinde , adsense reklam kodları yok ise başvuru yapabilirsiniz. isterse 50 kişi başvuru yapsın bir sorun olmaz.

sonuçta siteler satılabilir, takas edilebilir. google bunu takip edemez. birde illa ki adsense tr sayfasından başvuru yapmanızda gerekmiyor, gidin fr, it, es, pt, ru, br gibi adsense sayfalarından başvuru yapın. ;)

evet haklisiniz ancak adsense hesabinda dikkat edilmesi gereken bazi yerler vardir Örnegin adsense hesabiniza basvuru yaptiginizda eger "Türkiye" de yasiyor iseniz ve basvunuzda ülkeyi "Fransa" diye verirseniz birdaha kolay kolay ülkeyi degisemezsiniz!

adamların haberi varmı sizin bu site üzerinden basvuru yaptığınızdan yada haberleri olsa nasıl bi tepki verirler?

Ben öyle siteleri kullanip almiyorum herkesin kendisine göre bir taktigi vardir ben basvuru yaptigim zaman bir cok kisi gibi 4 ile 6 saat arasinda onay geliyor yalniz eger o sitenin sahibi uygun ve güzel bir sekilde sitenin kendisine ait oldugunu belgelerse´ki bunuda belgeler oradan alinmis tüm hesaplar Banlanabilir. Tabiki bu benim kendi sahsi düsüncem adsense hile hurdaya göz yummuyor.

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
seznam.cz sitesinden mail alın bu maille basvuru yapın en gec 1 gunde onaylanıyor ben 7 adet onaylattım son 2 haftada ... böyle bu konuyu suistimal eden belesten para kazanmak isteyen leşçilerle uğraşmayın lütfen ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi