Adsense hesabları bildirimsiz kapatılmasın

ulsocl

0
İyinet Üyesi
Katılım
4 Aralık 2013
Mesajlar
8
Reaction score
0
Google, Adsese ve Play gibi ürünleri kullanan yayıncıların hesaplarını bildirimsiz feshedebiliyor. Çoğu Adsense yayıncısı hatasını dahi bilmiyor. Yıllardır elinden geleni özeni gösteren dürüst bir yayıncı dahi olsanız, hesabınız başkalarının yaptığı sahte etkinlikten dolayı sonlandırılıyor. Günlük 25$ ın altında gelir elde edenler hariç ulaşabilecekleri bir yetkili mail adresi vs yok. Gönderdiğiniz itiraz formlarına hep aynı otomatik mesajlar geliyor. Kullancının aynı isimde yeni hesap açması dahi engelleniyor. İkinci bir şanş veya hatası neyse düzeltme imkanı sunulmuyor. İnternet devi haline gelmiş, bu insanların üzerinden milyar dolarlar kazanan Google geliştiricilere ve yayıncılara makul bir açıklama yapma gereği dahi hissetmiyor. Yayıncılarda, reklamverenler ve kullanıcılar kadar eko sistemin parçasıdır. Yasaklamanın dışınında bir formül neden bulamıyorlar?

Yıllarca emek veren bu içerik sahiplerine karşı Google'ın hiç mi sorumluluğu yok. Neden bu kadar ilgisizler acaba? Algoritmalarını geçersiz etkinlikleri kaldırma üzerine geliştirsinler. Haksız kazanç yansıtılmasın. Ama bu insanların emekleri çalınmasın. Onlara karşı daha şeffaf ve sorumlu davransınlar.

İMZALARSANIZ SEVİNİRİM BUGÜN BANA YARIN SİZE EMEKLERİNİZ ÇÖPE GİTMESİN.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst