İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense hesap kapanışları muhtemel sebepleri

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Chit'ten kastı Chitika sanırım. Chitika gittigidiyor'un reklamları gibi ürün reklamları çıkıyor. Ama tıklamaya geçiş oranları çok çok düşük oluyor genelde. 50 doları geçtiğinde checkle ya da paypal ile paranı gönderiyorlar.

Yanlışım varsa daha iyi bilen arkadaşar düzeltirler.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet chitka Yalniz odemeleri dedigin sekilde degil Paypal ile 10$ da odeme yapiliyor cek ise 50$ minimum odeme limiti
ve Chithikayi gitti gidiyor ile kiyaslayamazsin Chitka yi arasinda kat kat fark var
yabanci websitelerine bakarsaniz cogu insan Chitkayi adsenseden daha once tercih ediyor
reklam cikmama olasiligi diye bir sey yok tiklamalara odemeleri cogunlukla adsenseden daha fazla
reklamlari ziyeretcilerin ilgisini cekiyor

A

aborjin

Misafir
Soyadı mevzusu...

Sporty' Alıntı:
Bu kemaldir, gayedir ottur boktur.. Kim bunlar yaw? bence atmasyon isimler. Bu adamlar yönetim kadrosunu gazeteye ilan vererekmi topladılar... :D

Harbiden niye soyadı yok bunların? Nedir yani ajancılıkmı oynuyorlar harbiden gercekse bilmesinler felan diye. Ama biz türküz yani komşumuzun kızı gaye abla adsense operatörü / admini olacakta biz hemen takla ve parendelere başlamayacağız he!!! Hehehe aynen şöyle olurdu herhalde :

" Abla be, beni pas geç, görmede biraz voliyi vurayım "

" Ya kemal abi, bu gömlek sana çok yakışıyor be! Abi şu çekim gelir kesin dimi? Yani banlanmam halledersin he? "

" Gürkan, kanka bi baksansa ya... Ben bu keywords'leri dizdim sitenin dibine, kontrol yaparsan veya arkadaşların yaparsa söyle be kanka liseden kankim diye he olur mu canım? "

" Gülizar teyze, kemal abi'm evdemi? Ha kemal abi burdamısın, ya sana bişey diyeceğim. Benim bu ay 30.000 dolar olmuşta, hani anlamazlar dimi iframe filan yaptığımı? Yardımcı olursun dimi abicim! "

Bunun için soyadlarını vermiyorlardır tahminimce.... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5