İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense hesap sahibi adı ile banka hesap sahibi adı

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar adsense banka hesabına adsense hesap sahibinin isminden farklı bir isme ait banka hesabı eklersem Google kabul edermi?

başka bir forumdan yapı kredi bankası kabul etmedi diğer bankaları bilemem diye bir mesaj aldım yani Google kabul ediyorda , iş bankayamı kalıyor?

Not: adsense-tr blogta aynı olacak demiş ama "benim farklı ama alıyorum" diyenler var; kuzen askerde ben en erken 5 ay sonra alabirim parayı; 100$ı geçtim içerde kalsın istemiyorum , eğer eklersem ekleyeceğim banka ziraat

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Başka bir isme ait banka hesabı eklersen kabul etmez.

Eft gönderimi başarısız gibi tam hatırlamıyorum bir hata çıkartıyor diye biliyorum.
illaki o isme eft yapılmasını sağlaman lazım.
Bankalarla ilgisi yok kesinlikle daha önceden hangi isim girildiyse o isme eft yapılması gerekiyor diye biliyorum.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sebep:bir kısmı bold :).Ben yazdıgımda not şeklinde birşey yoktu boş işlerle ugrasmayalım bilmemek ayıp degil.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu 3-5 ay önce çıkan bir uygulama olması gerek.
Daha önce farklı isimle açılmış hesaba, bir başkasının banka bilgileri girilebiliyordu ve o hesaplara ödeme yapılıyordu.
Hala o hesaplara ödeme yapılıyormu emin değilim, 2 ay önce ödeme alındığına şahit oldum.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 Senelik bi hesabım var.. EFT bilgileri hesap sahibinden farklı. Hiçbir sorun olmadı

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence sorun olmaz sonucta o bilgileri ekleyen sensin hesabına para yolaldıklarında dogrulayan kisi de sen olacaksın o halde problem yok ;)

S

Sonay

Misafir
adsense yardım formunda banka alacaklı adı değişimi bölümü var..

onaylanırsa değişir.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç denememiştim sakıncalı olur diye fakat yorumlara bakılırsa o kadar da önemsemiyor bunu adsense.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
adsense hesabınıza eklersiniz farklı isimli banka hesabı
google test ödemesini / ödemeyide yapar ama gelen para bankanın eft havuzuna gider ordan kontrol sonucunda onaylanır / onaylanmaz hesaba para geçer.
isim farklı olunca // işbank, yapı kredi// bunları denedim farklı isim olunca geçirmiyor hesaba parayı.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
adsense hesabınıza eklersiniz farklı isimli banka hesabı
google test ödemesini / ödemeyide yapar ama gelen para bankanın eft havuzuna gider ordan kontrol sonucunda onaylanır / onaylanmaz hesaba para geçer.
isim farklı olunca // işbank, yapı kredi// bunları denedim farklı isim olunca geçirmiyor hesaba parayı.

Bir dakika.. Benim bahsettiğim olay şu.

Google hesabı Ahmet mehmet üzerine..
Eft hesabı; Ayşe fatma üzerine..

Olmayan birisine EFT yaptırmıyorum. Ayşe Fatma gerçekten de bir banka hesabına sahip.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Bir dakika.. Benim bahsettiğim olay şu.

Google hesabı Ahmet mehmet üzerine..
Eft hesabı; Ayşe fatma üzerine..

Olmayan birisine EFT yaptırmıyorum. Ayşe Fatma gerçekten de bir banka hesabına sahip.

Ayşe fatma üzerine hesap olabilir ama
sen eft hesabı ekleyince
hesap takma ismi:
banka ismi:
şube :
hesap no :
bunları giriyorsun

google atarken
alıcı adı : adsense hesap sahibi
şube: xx
banka: xx
hesap no: xx

google : ahmet mehmet adına gönderiyor bankada ahmet mehmet adına olmadıgı için geri gönderiyor.

sanırım anlatabildim

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ayşe fatma üzerine hesap olabilir ama
sen eft hesabı ekleyince
hesap takma ismi:
banka ismi:
şube :
hesap no :
bunları giriyorsun

google atarken
alıcı adı : adsense hesap sahibi
şube: xx
banka: xx
hesap no: xx

google : ahmet mehmet adına gönderiyor bankada ahmet mehmet adına olmadıgı için geri gönderiyor.

sanırım anlatabildim

yoo direkt takma ad üzerine gönderiyor.Ben bu şekilde Akbank ' tan ödeme alıyorum.Hatta farklı 5 adsense hesabından, aynı banka hesabına sorunsuz şekilde alıyorum..

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim aradığım cevap beceriksiz_acemi'nin cevabı
şimdi banka hesabını eklerken takma isim yerine kullanacağım banka hesabının sahibinin adını+soyadını yazarsam sorunsuz gönderir diyorsun dimi?

ikinci sorumda birden fazla adsense hesabına aynı banka hesabını eklersek google bu hesapları ilişkilendirirmi? yani birini banlarsa diğer hesaplar tehlikeye girmez dimi?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
benim aradığım cevap beceriksiz_acemi'nin cevabı
şimdi banka hesabını eklerken takma isim yerine kullanacağım banka hesabının sahibinin adını+soyadını yazarsam sorunsuz gönderir diyorsun dimi?

ikinci sorumda birden fazla adsense hesabına aynı banka hesabını eklersek google bu hesapları ilişkilendirirmi? yani birini banlarsa diğer hesaplar tehlikeye girmez dimi?

Bunun cevabını tam olarak 1 ay sonra vereceğim :) Banlanmış bir adsense hesabı için kullandığım EFT hesabını, yeni bir adsense hesabı içinde kullandım, deneme eft si yattı dedi ama pin gelmediği için parayı hesapta göremedim..

Dip Not ; Her Adsense üyesinin banka hesabı olacaktır diye bir şart yok.Bu yüzden Takma İsim kısmı yapmışlardır görüşündeyim.Sanırım bu yüzden de başka hesaba eft yapıyorlar.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
beceriksiz_acemi

Hesabınız için bir Rumuz Girin
Bu sayede hesabınızı daha kolay hatırlayabilirsiniz, lütfen aşağıdaki alana bir rumuz girin.

geçen hesabımda
Hesap Takma Adı: banka hesab sahibi ad soyad girmiştim yinede yatmamıstı.

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adwords hesabı sahibinin ismi ile eft gönderilecek banka hesabınının isimlerinin farklı olması o kadar da önem arzetmiyor. Adwords te banka bilgilerini girerken sahibinin ismini girin aynen, ve şube ile hesap numaralarını tanımlayın, gerisini araştırmıyorlar bile. Ben 500$ aldım, arkadaşımın banka hesabı üzerinden ve hiçbir sorun da olmadı, olacağını da sanmıyorum. Birde milyonlarca adsense sahibinin banka hesaplarını mı irdeleyecekler. Çoğu (dikkati çekmeyen ve olumsuz raporlanmayan!) işlemler makinalar tarafından yapılıyor sonuçta. O yüzden böyle ufak sorunlarla uğraşmayın... Siz yeterki sahte tıklama vs gibi hilelili yollara başvurmayın, sizin paranız size elbette ulaşır. İyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5