İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Hesap

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bundan baya uzun bir süre önce bir emailim ile adsense açmışım ve o mailime aylar sonra girdiğimde adsense'in onaylandığını gördüm adsense'ime giriş yaptım herşey gayet iyi fakat hangi siteyle aldığımı hatırlayamıyorum bunu hangi siteye yerleştirdiğimin bir önemi var mı? veya hangi site olduğu nasıl öğrenebilirim

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hangı sıteyle aldıgının bır onemı yok ıstedıgın sıteye yerlestırebılırsın ıcın rahat olsun.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyleyse herkes blogspot ile adsense alıp diğer sitelerine yerleştirsin, banlanmazlar mı?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Adsense'nin reklamlarını sadece açtığınız sitede yayınlamanız gerekli diye bir kuralı yoktur. İstediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Tabiki kurallar çerçevesinde. tayfnn'da dediği gibi bu bağlamda içiniz rahat olsun.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar bundan baya uzun bir süre önce bir emailim ile adsense açmışım ve o mailime aylar sonra girdiğimde adsense'in onaylandığını gördüm adsense'ime giriş yaptım herşey gayet iyi fakat hangi siteyle aldığımı hatırlayamıyorum bunu hangi siteye yerleştirdiğimin bir önemi var mı? veya hangi site olduğu nasıl öğrenebilirim

Olayın özü, eğer 3-4 tane siteniz varsa ve bu siteleri ayrı ayrı eklerseniz hesabınıza, olası bir durumda adsense hesabı değil 1 siteniz bannlanıyor. Diğer siteler ve adsense hesabınız aktif kalıyor. Ama sadece hesabı alır, istediginiz kadar yerde kullanırsanız, panelden siteleri ayrı ayrı eklmezseniz o zaman ilk uygunsuz kullandığınız yerde hesap komle gider.

Bunları sanırım yine iynet forumda okumuştum, eğer yanlışsam bilen üstadlarımız düzeltsinler lütfen :kahve:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5