İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense için Adwords

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her zaman konuşuluyor, adsense ten daha fazla kazanmak için napmalı diye, çözümlerin genelde vardığı nokta ise genelde fazla reklamın olduğu alanlar, ters mantıkla düşündüğünüz zaman ortaya çıkan bi sonuç var, o da reklamları fazlalaştırmak, bunun içinde gazetelere, radyoya tv ye vs. yere giden reklamların yönünü web e cevirmek lazım. Bunun için napabiliriz, benim iyi hiti olan sitelerim var, tabi sizin 20 000 li rakamların yanında lafı olmaz ama en azından kalifiye hitler. yeni bir site açıp buradan bazı arkadaşlarında yaptığı gibi şirketlere adwords kontörü v.b hizmet satmak. hiti iyi olan sitelerimde de bunun reklamını yapacağım ve niye internet reklamını tercih etmelerini gerektiğini sitemde dilimin döndüğünce anlatıcam, web reklamı bizler yanlış yöntemlere gitmediğimiz sürece yani hileler yapmadığımız sürece, reklam veren için en avantajlı ve en ölçeklenebilir yöntem. çünkü firmanın reklama verdiği paranın %99 u kendi hedef kitlesine gidiyor. yani doğru yere harcıyor parasını ve şirketin değerlendirme şansı çok fazla, diyebilirki bu ay şu kadarlık reklam verdik, şu kadar iş yaptık, şu kadar karımız oldu. ayrıca isteyen ihtiyacı kadar reklam verebiliyor. bu da onun için büyük bir avantaj. bunu firma sahiplerine anlatmak lazım.
konunun özeti ben bu işi yapacam, hem oradan da 3-5 kar ederim, hem de elimden geldiğince reklamın yönünü benimde para kazandığım google a yönlendiririm.
bunu buraya yazmamdaki amaç, benzer olayı burdan yapacak arkadaşlar da olsun, yada bırak ben uğraşamam diyen arkadaş sitesinde görünür bir yere ben ve benim gibi bu işi yapacak olan arkadaşların sitesine ziyaretçi yönlendirsin.
ortada bi pasta var ve bu pastadan pay almak isteyen arkadaş sayısı gün geçtikçe artıyor ve kazançalar düşüyor, bence bu pastayı büyütmek lazım.
ne dersiniz?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
fikrin güzel kardeş. yani benim sitem bu gibi bişeyle alakalı olsa muhakkak yapardım. ve tabi hitim de iyi olsaydı..

başarılar. umarım bizim webmasterlar gözlerini bir an önce açarlar da pastayı tamamen bitirtmezler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5