İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense İçin Uygunmudur?

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.calismanotlari.com , bir haftalık bi web sayfası , ders notu paylaşım platformu , bu site adsense kurallarına uygunmudur bazı pdf kitaplar var , telif hakları problemi yaşarmıyım ?

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pdf belgeleri çatır çatır yayınlayan siteler var ama google bu belli olmaz. yazarlarıyla sorun yaşamazsan adsense açısından sorun olmaz diye düşünüyorum. ders notları paylaşımı sorun olduğunu görmedim. ücretli ödev sitesi gibi bir şey yapma ama adsense için uygun değil bildiğim kadarıyla. konuyla alakasız ama sitenin rengi ve renk uyumu hiç hoş değil.

kod1881

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konularında 3 den fazla tags var bunları spam olarak algılar.Pdf kitabların telif hakkına girer mi girmez mi orasını adsense yetkilileri bile bilmiyor.Keza bir programın türkçe özgün yamasını yapıp sitemde yayınlamıştım ertesi gün uyarı geldi telif hakkını ihlal ediyorsunuz diye.Telif hakkında 2 yüzlü davranıyorlar hitin canavar gibiyse asla sana dokunmazlar.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konularında 3 den fazla tags var bunları spam olarak algılar.Pdf kitabların telif hakkına girer mi girmez mi orasını adsense yetkilileri bile bilmiyor.Keza bir programın türkçe özgün yamasını yapıp sitemde yayınlamıştım ertesi gün uyarı geldi telif hakkını ihlal ediyorsunuz diye.Telif hakkında 2 yüzlü davranıyorlar hitin canavar gibiyse asla sana dokunmazlar.
"tag" tavsiyesi için teşekkürler standartımı 2 etikete indirdim! telif hakkıyla alakalı konuda önce uyarıyormu google , uyarmadan banlamaz değilmi ?

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 tag kullanmanın bir sakıncası olacağını sanmıyorum. tema konusunda bildiğim bir şey yok ama açık gri ton üzerine sarı olduğu için tag başlıklarınız okunmuyor. tag başlıklarında daha koyu bir renk seçerseniz, "devamını oku" da arka planı beyaz yerine koyu bir renk seçerseniz çok daha iyi sonuç alabilirsiniz. ziyaretçilerinde gözünü yormayacaktır.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hocam ben modern red temasını kendıme gore amatorce edıtledım. sıtede bu www.enterasan.tk . hosuna gıderse edıtlenmıs halını verebılırım sana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi