İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense için zorla içerik...

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar uğraşıp yarattığım ziyaretci sayısını zar zor 10 binlere getirdiğim değerli ve sevgili özgün içerikli sitem şu sıralar adsense in içerik bulamamasından hakettiği rakamlara ulaşamıyor.. Ben de çalan çırpan grubuna katılıp adsense için zorla içerik yartacağım.. Binbir emek verdiğim sitem umarım beni affeder. Sibel Kekilli den, bebek isimleri gibi bin tane türevi olan sitelere bir tanesi daha ekleyenecek. Üzülerek duyururum..

:(

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denedik olmadı diyelim. Binbir konu olsun iş yapsın site. :( Tckimlikden, cep melodilerine.. Az vardı zaten...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yanlış içerik konusu belirlemişsin. benden sana bir öneri ; sağlık linklerinden oluşan bir içerik sitesi yap bak ne kadar kazanıyorsun :)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağlıkdan anlamam ki.. Kaldı ki hazırlamak keyif vermez..

T

The_Best

Misafir
Arkadaşlar tek bir konu üzerine yapılan siteler çok kazandırıyor, eğer sitenizde o konuya ilişkin reklam çıkarsa hem tıklanma oranı hemde reklam kazancı oldukça artacaktır. Size tavsiyem bir tek konu üzerine bir site yapın ve özellikle yaptığınız bu konunun pek fazla rakibi olmasın.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam dediğin gibi bir siteye sahibim. Ama adsense gözünde yayınlanacak reklam bulanamıyor.. Haklıdır.. Adsense'i düşünerek yaypmamıştım siteyi 6 yıl önce..

Sağlık olsun. Bi site daha yaparız.

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The_Best' Alıntı:
Arkadaşlar tek bir konu üzerine yapılan siteler çok kazandırıyor, eğer sitenizde o konuya ilişkin reklam çıkarsa hem tıklanma oranı hemde reklam kazancı oldukça artacaktır. Size tavsiyem bir tek konu üzerine bir site yapın ve özellikle yaptığınız bu konunun pek fazla rakibi olmasın.

rakibi olmayan ve ya az olan bi konu biliyor musun? sen söle ben o konuyu kullanarak ve ya içerik edinerek yaparım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5