İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile Bir Günde 60$

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bir günde 60 dolar güzel yada bir günde 2,583.70 dolar kazanmaya ne dersiniz ? Birde Google dan gelen 901,000 dolarlık çeki inceleyin bütün bilgiler burada ayrıca size bir günde internetten 7500 doları nasıl kazandıklarını canlı video kanıtıyla göstericem sadece bir günlük kanıt değil ertesi günlerdede 2000 - 3000 dolar kazanılmaya devam etmiş buyrun izleyin

Madem kazanıyorsun göster banka hesabına geleni :D

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ortalık dolandırıcı kaynıyor. Madem o kadar çok kazanıyorsunuz neden buralarda dolaşıyorsunuz. :şekil:

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortalık dolandırıcı kaynıyor. Madem o kadar çok kazanıyorsunuz neden buralarda dolaşıyorsunuz. :şekil:
Arkadaşım yazıyı dikkatli okuyun ben kazanıyorum yazmadım kazananlar var yazdım. Başkasının yaptığı bir iş için ben niye dolandırıcı olayım.

ayzeff

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bakalım deniyorum. Aramalarda üstte çıkacak bir domain bakalım içerikte ekliyorum. Size haber ederim.tabi site özgün olmadığı için az hit olacak ama artık sosyal ağları kullanacağız. Sizde yorum yazmak ve güzel diyebilmek için burdan bakabilirsiniz. SİTEM

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Birisi bir fikir denedi diye aynısını yapmak yerine daha orjinal bir fikir ile hazır sistem scriplerle biraz oynama yaparak sizde geliştirebilirsiniz.

ayzeff

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
çoz az hit ama 3 tıklama

Nakliye şirketileri denemede ilk gün 15 tekil hit 3 tıklama 0.30 $ kazanc Siteme biraz daha yazı ekliyorum devam ediyorum .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5